Samsung GT-5253 Wawe 525 video açma sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

aywa912

aywa912

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GT-5253 Wawe 525 video açma sorunu?
Telefona vidyo atıyorum açıyorum vidyoyu ''desteklenmeyen çözünürlük'' diyor bunu nasıl çözeriz program falan varmı

silver021

silver021

Üye
Telefona vidyo atıyorum açıyorum vidyoyu ''desteklenmeyen çözünürlük'' diyor bunu nasıl çözeriz program falan varmı

total video converterdan 320 240 pixelde videolarını dönüştür at.
sanırsam 525lerin ekran çözünürlüğü baya bi düşük.
benim önceki cebim corbyde 320 240 yapıordum sendede olur çalıştırır die düşünüorum .

aywa912

aywa912

Üye
    Konu Sahibi
çözünürlüğü 240x400 benimkinin

bizdeneriz

bizdeneriz

Üye
Arkadaşım totale ihtiyaç yok. Samsung Kies'i yükle bilgisayarına. Telefonunu bağla usbden bilgisayara, sonra kiesi aç Video Dönüştürücüyü aç Ürün Türü Mobil Telefon, Model GT-S5253, Dosya Biçimini de MP4 olarak seç, dosya aç'a tıkla videonu seç, sonra sağ alt köşede Dönüştürmeyi Başlat'a tıkla videon hazır. At telefona izle. Üstelik şunu da belirteyim HD video çevirsen bile kalite bozulmuyor. ; ) Selametle..

ugursa

Üye
kies te videoyu dönüştüre tıklayınca kayboluyor o ekran ve hiç bişey olmuyor neden dönüştürmyo acaba

silver021

silver021

Üye
kies te videoyu dönüştüre tıklayınca kayboluyor o ekran ve hiç bişey olmuyor neden dönüştürmyo acaba

kies belli bir video codecle gelior. attığınız videonun FLV olması halinde dönüştürme işlemi başarısız oluor. AVI türü bir video atmayı deneyin. yada FLV uzantılı videoları dönüştürücü programlarla dönüştürmeyi deneyin.

ugursa

Üye
birde birtürlü internete bağlanamıyorum laptop aracılığıyla koblosuz modem gibi acces point oluşturdum sinyal mükemmel gösteriyo ama telefondan internete girdiğimde sayfa açılmıyor ve dns başarısız diye uyarı veriyor bu sorunu çözen varmı?

mrtstab

Üye
aynen. dns gibi bağlantı problemleriyle ben de karşılatım

Üst Alt