Samsung Galaxy Win GT- İ8552 4.4 Mod Rom

Sponsorlu Bağlantılar

canavar195

Üye
Yazın yüklemiştim xdada olacak şuan bilmiyorum

canavar195

Üye
Onu denemedim stockda güzel ama özelliştirme yok fazla

canavar195

Üye
Evet

tarikcan45

Üye
konuyu hortlatayım :)

dil paketi gözükmüyor linkte

tarikcan45

Üye

yukarıda rom v3 olan mı?

verdiğiniz linkte v3 de yok ya da ben mi yapamadım

Dil paketi gerekmiyor bu rom içinde var.
rom u da göremiyorum bi kontrol eder misiniz

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi

yukarıda rom v3 olan mı?

verdiğiniz linkte v3 de yok ya da ben mi yapamadım

rom u da göremiyorum bi kontrol eder misiniz
Baktım şimdi sorun yok. Sadece kayıt olmanız gereklidir.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi

Dil paketi de mevcut

canavar195

Üye
tarıkcan kullandığın telefon ney yada kaç tane kullanıyorsun

onrcnkeles

Üye
Merhaba hocam dediklerinizi yaptim, telefon root oldu, cvm yi yukleyemedim yukluyorum ama cvm mod acilmiyor ekrana samsung yazisi ve ünlem işareti çıkıyor 10 sefer denedim olmuyor ne yapmam gerek?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba hocam dediklerinizi yaptim, telefon root oldu, cvm yi yukleyemedim yukluyorum ama cvm mod acilmiyor ekrana samsung yazisi ve ünlem işareti çıkıyor 10 sefer denedim olmuyor ne yapmam gerek?

Auto reboot işaretini kaldır ondan sonra telefonun pilini çıkar ve tak ses açma orta tuş power ile aç. Odin ile yüklüyorsunuz dimi ?

bunu da bir denermisiniz.

Son düzenleme:

onrcnkeles

Üye
Evet hocam odin ile yukluyorum sizin bundan once verdiğiniz dosyayi odin ile yüklendiğimde odin programinjn sol ust kisminda yikleme bittikden sonra yesil renkte PASS yaziyordu, olmayinca bende internette farklı bir dosya arayışında bulundum ve yukledim bu sefer mavi şekilde RESET yazdi olduğunu sandım ama yine olmadi, pc de degilim ama galiba o dosya da simdi verdiğiniz dosya.. Yarın sabah ilk işim verdiğiniz dosyayı tekrar yuklemek olacak teşekkürler iyi akşamlar..

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Evet hocam odin ile yukluyorum sizin bundan once verdiğiniz dosyayi odin ile yüklendiğimde odin programinjn sol ust kisminda yikleme bittikden sonra yesil renkte PASS yaziyordu, olmayinca bende internette farklı bir dosya arayışında bulundum ve yukledim bu sefer mavi şekilde RESET yazdi olduğunu sandım ama yine olmadi, pc de degilim ama galiba o dosya da simdi verdiğiniz dosya.. Yarın sabah ilk işim verdiğiniz dosyayı tekrar yuklemek olacak teşekkürler iyi akşamlar..

Cihazınızın Sürümü kaç ? Ben bu dosyayı defalarca sorunsuz şekilde yükleyip bir Sürü rom denedim. Sizde niye Olmasın yanlış bir işlem yapıyor olabilirsiniz. Odin Programı'nın farklı versiyonları var onlar ile deneyin birde

Son düzenleme:

onrcnkeles

Üye
4.1.2 Hocam ilk aldığım gibi, valla sıkıldım dün akşamdan beri uğraşıyorum denemediğim yöntem kalmadı farklı program sürümlerini de denedim tık yok.. neden samsung yazısı ve ünlem işareti çıkar ki?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
4.1.2 Hocam ilk aldığım gibi, valla sıkıldım dün akşamdan beri uğraşıyorum denemediğim yöntem kalmadı farklı program sürümlerini de denedim tık yok.. neden samsung yazısı ve ünlem işareti çıkar ki?

Bide işlemleri cihazı root edip öyle denermisiniz. Normal recovery Bölümü'ne girmiyor mu cihaz?

Ses açma + home + power Samsung yazısı geldiği zaman power tuşunu bırak diğerlerine Basılı tut. Recovery bölümü açılacaktır. Eğer gene olmaz ise cihaza tekrar odin ile orginal rom yükle sonra recoveryden tekrar wipe cace ve factory reset yap. Işlemleri tekrarla ı sarı işaret cihaza root erişimi verildikten sonra çıkar.

onrcnkeles

Üye
Yok hocam ses açma + home + power basılı tutuyorum samsun ve sarı ünlem geliyor telefon rootladım sanırım superuser felan var sistem uygulamalarını da kaldırabiliyorum

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam ses açma + home + power basılı tutuyorum samsun ve sarı ünlem geliyor telefon rootladım sanırım superuser felan var sistem uygulamalarını da kaldırabiliyorum

Valla bir yerde yanlış birşey yapıyorsun. Dediğim gibi ilk önce sam mobilden cihazın için uygun rom indir yükle, sonra recovery Bölümü'ne girip wipe cace ve factory reset yap, sonra cihazı root et, sonra cwm yükle bence cwm yüklendi ama siz giriş yapamıyorsunuz gibi geliyor bana hiç bir şekilde recovery girilmiyormu? Normalde en azından recovery Bölümü'ne giriş yapılır.

onrcnkeles

Üye
Recovery moda girse yükleyecem ama bişey çıkmıyor ki menü felan samsung ve sarı ünlem! Fabrika ayarlarına yükledim şimdi tekrar en baştan deneyeyim bıktım şu uygulamaları desteklememesinden sistemi yükseltmem lazım :)
Şimdi fabrika ayarlarına yükledim ya rootlu değil mi hala?

Üst Alt