Samsung Galaxy W CWM Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Kerim.

Kerim.

Üye
hocam ben her işemi eksiksiz yapıyorum.start'a bas diyorum.connect your phone diyor?neden olmuyor.pc'm windows xp oldugundan mı ki?

hotan1

Üye
Kardes dediğin gibi herseyi yapıyorum donwload moduna da alıyorum ama bi türlü tlf nu görmüyor...? acil cvp ltfn

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Kies yükleyin sorununuz çözülecektir.

Kerim.

Kerim.

Üye
bir de bu cwm kac?cwm5 mi,6 mi?

bigmod

Üye
direk 1. yi yapıcam cwm yüklenmiş ve telefonda rootlanmış mı oluyor ?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yükleyince tel rootlanmış olmaz.Cwm5 ve cwm6 ayrı olarak verilmiştir.

dgm kalite

Üye
yaptım ikiside olmadı ilkinde yükledim herşeyi hallettim recovery moda geldim start diyorum connect phone diyo halbuki kabloyu recovery mode yaptıktan sonra takıyorum

dgm kalite

Üye
yaptım oldu ama oldu mu olmadı nerden anlarız riski pek sevmem

Komando252

Üye
Program telefonunuzu """otomatik olarak tanıyacaktır.""" denildi bnde tanımayo bi yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

Program telefonunuzu otomatik olarak tanıyacaktır. yazıyor ama benim telefonu tanımadı bi yardımcı olurmusuz

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
kies i bilgisayarınıza kurun samsung driverlarının yüklü olması gerekli yoksa görmez

- - - Eklendi - - -

yaptım oldu ama oldu mu olmadı nerden anlarız riski pek sevmem

yaptım ikiside olmadı ilkinde yükledim herşeyi hallettim recovery moda geldim start diyorum connect phone diyo halbuki kabloyu recovery mode yaptıktan sonra takıyorum

telefonu download modunda bağlayacaksınız recovery değil.Telefonu recovery moda alırken galaxy w logosu altında cwm logosu çıkıyorsa olmuştur.

guide07

Üye
dostum paylaşımınız için teşş... ben ilk yöntemi uygulamaya çalışıyorum fakat birtürlü başaramadım ... 8150w root işlemi uygulamadan deniyorum ... paylaşımdaki odini kullanıyorum...ve virilen dosiyaları..birtürlü olmadı ... ayni yontem ile original xxlm6 update kuruyorum fakat cwm kuramadım..
yardımlarınız için şimdiden teşşekkürler

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Aldığınız hata nedir yazarsanız yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: karacocuk86

karacocuk86

Üye
yardım edermisiniz arkadaşlar downlaod moda almaya calışıyorum bu cıkıyor ( RAMDUMP MODE ) ne yapmam gerek.

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Ses kısma home ve power tuşlarına birlikte basmanız gerek.Herhangibirine basmazsanız farklı bir menüye yada doğrudan normal açılışa yönlenirsiniz.

karacocuk86

Üye
1)Romu indirin ve sd karta atın.

2)Gapps indrin ve sd karta atın

3)Cwm kullanarak tam bir yedek alın.

4)Wipe data, wipe cache, advanced/wipe dalvik cache

5)cm10 rom dosyasını install zip from sd card/choose zip from sdcard yolunu izleyerek seçin

6) gapps dosyasını install zip from sd card/choose zip from sdcard yolunu izleyerek seçin

7)Yükleme tamamlanınca yeniden başlatın.İlk açılış uzun zaman alabilir bekleyin.

KARDEŞSD KARTA GEREKLİ DOSYALARI ATTIM AMA WİPE DATA CACHE AYARLARINI CIKARTAMIYORUM.!!

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Cwm recovery sini açar açmaz zaten karşınıza geliyor bu seçenekler...

karacocuk86

Üye
sadik kardes cok denedim ama olmadi cikmiyor. jelly bean' ı baska nasil yukleyebilirim. ?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kapatın ses açma home ve power tuşuna galaxy w logosunu görene kadar basılı tutun.Cwm recovery e girdiğinize emin misiniz???

Üst Alt