Samsung Galaxy S7 Kullanıcıları Klübü

Sponsorlu Bağlantılar

KD1907

KD1907

Üye
Şimdi aldm ekran süresini
Valla 3 gün gitmiş ama kullanmadan gitmiş. Ben sürekli kullandığım için çabuk bitiyo heralde
Tamamdır çözdüm sorunu yine çıktı 5.30 saate falan. Arka planda twitter ve coc yiyomuş bütün şarjı silip yükleyince düzeldi

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Valla 3 gün gitmiş ama kullanmadan gitmiş. Ben sürekli kullandığım için çabuk bitiyo heralde
Tamamdır çözdüm sorunu yine çıktı 5.30 saate falan. Arka planda twitter ve coc yiyomuş bütün şarjı silip yükleyince düzeldi
Coc ney ?

The Pancar

The Pancar

Üye
clash of clans

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir ve KD1907
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Cidden bidaha yaparsam ne olayım ya günde 2 kere şarj etmeye başladım telefonu batarya ölücek en son. Neyse bi format atıyım bari belki düzelir
Bence güncellemeleri yapın ama acele etmeden yapın. Yorumları okuduktan sonra eğer büyük bir problem yoksa güncellersiniz. Küçük boyutlu güncellemelerde görünüm olarak bir şey değişmese de arkaplanda güvenlik olarak önemli değişiklikler oluyor. Bu da günümüzde en zaruri ihtiyacımız aslında. En azından benim gibi bankacılık uygulamaları kullanıyorsanız.

• Beğen
Tepkiler: KD1907
KD1907

KD1907

Üye
Bence güncellemeleri yapın ama acele etmeden yapın. Yorumları okuduktan sonra eğer büyük bir problem yoksa güncellersiniz. Küçük boyutlu güncellemelerde görünüm olarak bir şey değişmese de arkaplanda güvenlik olarak önemli değişiklikler oluyor. Bu da günümüzde en zaruri ihtiyacımız aslında. En azından benim gibi bankacılık uygulamaları kullanıyorsanız.
Ben zaten güncelleme geldiği gibi güncelleyen birisiyim bir de sorun zaten güncelleme den kaynaklanmıyormuş o yüzden artık gönül rahatlığıyla güncellicem telefonu :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Onu bunu birakinda android 9'u gorurmuyuz :D

The Pancar

The Pancar

Üye
üzgünüm ama her güncelleme ile sona doğru yaklaşırsınız mutlu son mu kötü son mu onu bilemem

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Ben zaten güncelleme geldiği gibi güncelleyen birisiyim bir de sorun zaten güncelleme den kaynaklanmıyormuş o yüzden artık gönül rahatlığıyla güncellicem telefonu :)
Uygulamalar çok etkiliyor pil ömrünü. Ben mesela facebook ya da messenger uygulamalarini kesinlikle kurmam telefonuma. Kurdugum anda yari yariya dusuyor neredeyse pil omru. Kullanmasan bile gun icerisinde arkaplanda sömürüyor pili

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
Arkadaslar greenify kurarsanız pil sıkıntınız çözülür benim şarj su gibi gidiyordu batarya öldü sandım greenify düzeltti her şeyi :D

theeternal

theeternal

Üye
Bu arada ramdan tasarruf istiyorsanız clean master gibi uygulamaları kurmayan resmen rami yiyor

• Beğen
KD1907

KD1907

Üye
Yeni güncelleme geldi yüklemek isteyen kurban var mı :D

theeternal

theeternal

Üye
ben yüklemiştim sorun yok

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Standart olan güvenlik güncellemesi iste

• Beğen
Tepkiler: theeternal ve KD1907
theeternal

theeternal

Üye
Ben rom atcam telefona da risk alamıyorum şuan zaten twrp yüklenmedi bişeler oldu.internette yok

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Arkadaslar son zamanlarda sarj dolumunda cok sikinti yasamaya basladim %81 'de takiliyor cogu zaman cok gec doluyor hizli sarj diyor ama cok gec doluyor sarj aletim bozulmus olabilir sarj aleti onerirmisiniz orjinal olursa quick sarj destekli hizli

• Beğen
Tepkiler: theeternal
theeternal

theeternal

Üye
Hocam bi arkadaşınızın falan şarjında deneyin bataryadada sıkıntı olabilir samsung memberstan pil sağlığına bakın

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior

Üst Alt