Samsung Galaxy S7 Kullanıcıları Klübü

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
banada gelmedi neden anlamadım

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
theeternal

theeternal

Üye
O güncelleme martta gelmedi mi ya 2 ay olmuş bende sandım üstüne bidaha geldi :D
Bidaha geldi zaten 2 gün önce verdiler

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
güncelleme geldi

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve KD1907
theeternal

theeternal

Üye
7.1 de gelir bence android 8 çok güzel olcak gibi bakalım

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
  • Beğen
Tepkiler: theeternal
theeternal

theeternal

Üye
Aslında yazılımla halledilir banka uygulamalarında bile göz tarama var
aynen ama banka uygulamaları daha basit gibi samsungun yıllar önce kullandığı yüz tarama vardı kilidi açmak için ona benziyor.zaten iris tarayıcı güzel değil bence telefonu ileri tutup bakmak gerekiyor parmak izi varken baya altta kalıyo bence

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
aynen ama banka uygulamaları daha basit gibi samsungun yıllar önce kullandığı yüz tarama vardı kilidi açmak için ona benziyor.zaten iris tarayıcı güzel değil bence telefonu ileri tutup bakmak gerekiyor parmak izi varken baya altta kalıyo bence
Haklısın parmak izini biraz daha iyi hale optimize Edip kararliligini yukseltseler daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: theeternal
theeternal

theeternal

Üye
Haklısın parmak izini biraz daha iyi hale optimize Edip kararliligini yukseltseler daha iyi olur
bu samsungun parmak izi okuyucusu hızlı okuyo ama tuş küçük.örnek iphoneda yuvarlak tam ideal boyutunda parmak izi okuyucu.o yüzden samsungunki arada sıkıntı çıkarıyo s8de arkaya gitmiş zaten iyice karışık ama bence gayet stabil çalışıyor yinede.

• Beğen
KD1907

KD1907

Üye
Ya bu son güncellemeyle bi benim mi şarj kötüye gitti acaba eskiden 5 buçuk 6 saat gidiyodu şimdi 4 saati zor görüyorum son 1 haftadır var mı başka aynı dertten muzdarip?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Ya bu son güncellemeyle bi benim mi şarj kötüye gitti acaba eskiden 5 buçuk 6 saat gidiyodu şimdi 4 saati zor görüyorum son 1 haftadır var mı başka aynı dertten muzdarip?
Yenisi çıktıya eskiyi çökertme cabalari

• Beğen
Tepkiler: KD1907 ve ibrahimbüyükdemir
The Pancar

The Pancar

Üye
tavsiyem güncelleme yapmamanız, yeni özellik filan gelmiyor zaten

• Beğen
KD1907

KD1907

Üye
Cidden bidaha yaparsam ne olayım ya günde 2 kere şarj etmeye başladım telefonu batarya ölücek en son. Neyse bi format atıyım bari belki düzelir

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Telefonu normal kullanımda 2 gündür sarj etmiyorum sende sorun var gibi sanki.

Üst Alt