Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye

Aynen daha gelen giden yok

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Note 3 e 5.0.2 verdiler diye hatırlıyorum ben, güncelleme demek firmanın cihazın arkasında durması demek, destek vermesi demek, 3000 TL verip cihaz alıcam ama sadece 2 güncelleme alacak özelliği yettiği halde , o firmadan uzak dururum daha, bu yazılım işi biraz prestij anlamına geliyor. Öyle olmasa Apple iPhone 4 e İOS 9 a kadar güncelleme verir miydi kaç üst modeli çıkmasına rağmen ? Zaten şu var samsung Android yapısını özelleştirmek sunduğu için yazılım kaynaklı hataları da çok var , bundan önce Galaxy Alpha kullanıyordum , yazılım hatası ne demek onda gördüm güzelim telefondan soğudum
arkadaşlar birşey sorcam benim cihazın sağ edge ekranına doğru olan bir alanda ve orta üst kısımda hava boşlupu gibi birşey var daha doğrusu ekran siyahsa o bölüm böyle hafif grimsi duruyor ama ekran çalışınca bir görüntü sorunu vs yok bu tam olarak ne oluyo? garanti de yapılır mı bi bakabilir misiniz

bide şimdi karanlıkta bakınca fark ettim geri tuşu ve uygulamalar tuşu varya ledli, ona basınca yansıma yapıyor çok ilginç bir şeiklde ekrana ek olarak böyle birşey var mı sizde ? gerçekten sinir bozucu bir durum bu ya

fotoda az da olsa belli oluyor sanırım
Bulgaristan , Avusturya , Almanya (vodafone) , Hungary , kıbrıs , Yunanistan , Croatia , İtalya (vodafone) , İrlanda (Vodafone) Hollanda (Vodafone) Birleşik Krallık (Vodafone) , İsviçre (Swisscom) , Slovenya (Si mobil) Romanya (Vodafone) = S6 Edge için Nougat güncellemesi yayınlalan ülkeler an itibari ile: 22.04

S6 içinse yayınlanan (paylaşılan) güncelleme görünmüyor
Telefon eskidikçe Bireylerden birşey çıkıyor ama senlik birşey değil servis ekranı ücretsiz bir şekilde değiştirir onu

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Geri tuşunun ışığı neden öyle bende beyaz renk fotoğraftan mi kaynaklanıyor
Hayr beyaz ile alakası yok orası hep öyle basıyorum yansıma yapıyor normal dik bakarken 2 tane eğik bakınca 3 tane en başta koruma vs varsa diye düşündüm de bu yansıma olmaz diye aklıma geldi
Kullanan biri varsa söyleye bilir mi allah aşkına öyle yansıma yapıyor mu ? Bide ekran garantiye girer mi ne olmuş oraya öyle
Telefon eskidikçe Bireylerden birşey çıkıyor ama senlik birşey değil servis ekranı ücretsiz bir şekilde değiştirir onu

Ya gene servise gidecek allahım yarabbim ayar oluyorum şu servis içine birde gorilla Glass 4 var ya bunun arka kapatan ama felaket ötesi bi çizik var bariz belli olan babam nasıl yapmış bilmiyorum serviste kasa ve arka kapak değişimi tahmini kaç paraya patlar? Kasada da darbe izleri var

hikmet366

hikmet366

Üye
Hayr beyaz ile alakası yok orası hep öyle basıyorum yansıma yapıyor normal dik bakarken 2 tane eğik bakınca 3 tane en başta koruma vs varsa diye düşündüm de bu yansıma olmaz diye aklıma geldi
Kullanan biri varsa söyleye bilir mi allah aşkına öyle yansıma yapıyor mu ? Bide ekran garantiye girer mi ne olmuş oraya öyle

Ya gene servise gidecek allahım yarabbim ayar oluyorum şu servis içine birde gorilla Glass 4 var ya bunun arka kapatan ama felaket ötesi bi çizik var bariz belli olan babam nasıl yapmış bilmiyorum serviste kasa ve arka kapak değişimi tahmini kaç paraya patlar? Kasada da darbe izleri var
Ön ekran 1000 TL

Arka 300 vardır

Servise götürür sen başarı teknik servisine git

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben kasayı değiştim para ile 430 tl verdim

hikmet366

hikmet366

Üye
Senin cihazın beyaz olduğu için ışık geçiriyor normal

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Senin cihazın beyaz olduğu için ışık geçiriyor normal

Cihaz beyaz değil gold
Ben kasayı değiştim para ile 430 tl verdim

Çokmuş ya
Ön ekran 1000 TL

Arka 300 vardır

Servise götürür sen başarı teknik servisine git

Ön ekran zaten değişecektir büyük ihtimal o hava olayından dolayı da arka kapak sadece kaç tutar onu merak ediyorum olursa sadece arka kapak değiştiririm

hikmet366

hikmet366

Üye
Cihaz beyaz değil gold

Çokmuş ya

Ön ekran zaten değişecektir büyük ihtimal o hava olayından dolayı da arka kapak sadece kaç tutar onu merak ediyorum olursa sadece arka kapak değiştiririm
İnternete 30 50 TL arası satılıyor ama bu serviste 3 katı olabilir

hikmet366

hikmet366

Üye
Sıkıntı etme boşver

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
İnternete 30 50 TL arası satılıyor ama bu serviste 3 katı olabilir

Doğru gidince sordururum uygun birşey ise değiştiririm Belki ama şu Led ışık yansıması çok canımı sıkıyor bakış açısına göre aynı buton dan 3 tane gördüğüm oluyo inşallah bi hatadır da bu düzeltilir yoksa işim zor çileden çıkarır bu beni

hikmet366

hikmet366

Üye
Tansu abi yarın ı beklersen kesin alırsın diyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Tansu abi yarın ı beklersen kesin alırsın diyor

Dağıtıma başlanmış zaten bu koreliler aktif ediyor büyük ihtimal , sunuculara çok yük binmesin hız vs de düşüş olmasın diye parça parça veriyorlardırica s7 ye olduğu gibi gece 4 gibi gelir diye tahmin ediyorum

serecans

serecans

Üye
Sonunda geliyor dün gece rüyamda gördüm Tansu bey saat 3 te kesin verilecek güncelleme diyordu ne kadar içime oturduysa artık

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Sonunda geliyor dün gece rüyamda gördüm Tansu bey saat 3 te kesin verilecek güncelleme diyordu ne kadar içime oturduysa artık
İçine baya işlemiş , ben gelecek te sıfır rom atacam diye bekliyorum pazar günü sınav var bütün gün boş geçti :D

serecans

serecans

Üye
Ben saati 4 e kurayım o zaman 8 e kadar indirip yükler birazda kurcaladım sınavda başarılar size : )

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben saati 4 e kurayım o zaman 8 e kadar indirip yükler birazda kurcaladım sınavda başarılar size : )
Aman gözünü seveyim dur :D kesin değil oda bi tahmin boşuna uykunu bölme sabah bak kalkınca gelmiş olur büyük ihtimalle :) teşekkürler :)
S6 edge 00.09 güncelleme yok hala püff

yoldash48

yoldash48

Üye
Selamlar millet. 1.5 yıldır kullanıyorum telefonu. Gayet sıkıntısız akıyor. Taylanddan getirttim tanıdığa. Yanında kapaklı akıllı kılıfı vs. Daha önce forumdonanımdan takip ediyodum ama burayı yeni gördüm. İlk zamanlar kılıf olarak aliexpresten aldığımı kullanıyorum. Jelatin, ekran koruyucu olarakta olarakta hepsiburadan aldığım şu ürünü kullanıyorum. Ancak biraz yıprandı.

Şimdi sizlerden tavsiye olarak ekran koruyucu neler kullanıyosunuz. Ekrana tam oturan ve gayet güzel dediğiniz hangileridir? Yardımcı olursanız sevinirim. Baya araştırdım yok o yüzden sormak istedim.

serecans

serecans

Üye
Ben aldığımdan beridir kılıf jelatin kullanmıyorum : )

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Selamlar millet. 1.5 yıldır kullanıyorum telefonu. Gayet sıkıntısız akıyor. Taylanddan getirttim tanıdığa. Yanında kapaklı akıllı kılıfı vs. Daha önce forumdonanımdan takip ediyodum ama burayı yeni gördüm. İlk zamanlar kılıf olarak aliexpresten aldığımı kullanıyorum. Jelatin, ekran koruyucu olarakta olarakta hepsiburadan aldığım şu ürünü kullanıyorum. Ancak biraz yıprandı.

Şimdi sizlerden tavsiye olarak ekran koruyucu neler kullanıyosunuz. Ekrana tam oturan ve gayet güzel dediğiniz hangileridir? Yardımcı olursanız sevinirim. Baya araştırdım yok o yüzden sormak istedim.
Ben koruyucu kullanmıyorum edge lerde ekranı tam kaplayan koruyucu yok diye hatırlıyorum yanlış mıyım beyler varsa ekran değişimden gelince takayım da çizilmesin

yoldash48

yoldash48

Üye
Ben aldığımdan beridir kılıf jelatin kullanmıyorum : )

Doğrudur tabi tercih meselesi :) Ama ben rahat edemediğimden illaki istiyor :) Çok titiz kullanırımda :D
Ben koruyucu kullanmıyorum edge lerde ekranı tam kaplayan koruyucu yok diye hatırlıyorum yanlış mıyım beyler varsa ekran değişimden gelince takayım da çizilmesin

Linkte verdiğim jelatin spigenin. 5-6 aydır kullanıyorum. Bu ay bi kapardı dikkatsizlikten dolayı. Ama fiyatı biraz artmış o yüzden başka kullanılanlardan bakıyorum.

Üst Alt