Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
Hala güncelleme gelmedi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Sanmam, bbaşka bir sebebi olması lazım

S6 edge var bendede android 6 da android sitemi %20 lere kadar pil kullanımına çıkıyor kriz geçirtiyor insana zaten geçen yıl Ağustos ayında çıkan bir güncelleme daha yeni geliyor.
23.35 gelen giden yok büyük ihtimal yeni güne kaldı
Vodafone nin sunucularını kullanıyor olabilir

hikmet366

hikmet366

Üye
Her an gelebilir mis

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Her an gelebilir mis

Büyük ihtimal gelebilir, Vodafone dan sunucu için değilde belki yazılım sim kart uyumu vs gibi şeyler için test isteniyor olabilir ama sunucu ile alakalı olduğunu sanmıyorum

serecans

serecans

Üye
Haydi bakalım hayırlısı Tansu bey'e mesaj atan sizmisiniz

hikmet366

hikmet366

Üye

Güncelleme martin 2 haftası diye değişmiş

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Oooo ölme eşeğim ölme 2 hafta daha mı bekliycez şimdi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Yok bu hafta içinde gelmesi bulunuyor martin 2. Haftasındayiz zaten

Doğru, ben gün hesabı gittim nedense , olsun yinede ölme eşeğim ölme kim bilir ne zaman gelecek

serecans

serecans

Üye
İnşallah bu gece gelir güncelleme Tansu bey gibi bende güvenemiyorum Kore'li lere

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
İnşallah bu gece gelir güncelleme Tansu bey gibi bende güvenemiyorum Kore'li lere
Bi beceremediler şu Android i düzgün yapmayı, onay aldıkları bile bozuk acaba onaysız hali nasıldır

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Nougat hakkında sayfasından tarihleri kaldırmışlar

serecans

serecans

Üye
bir haber varmı geleceği yada ertelendiği yönünde

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
serecans

serecans

Üye
Arkadaşlar doğru mu bilmiyorum ama s6 s6 edge yazılımında inceleme yapacaklarmış bu ay geleceği kesinmis ama hangi gün bunu samsung da bilmiyormuş

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar doğru mu bilmiyorum ama s6 s6 edge yazılımında inceleme yapacaklarmış bu ay geleceği kesinmis ama hangi gün bunu samsung da bilmiyormuş
Son güncellemeyi alıyoruz çünkü daha alamayacak güvenlik güncellemesinden başka alamayız herhalde

İşini garantiye alıyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Son güncellemeyi alıyoruz çünkü daha alamayacak güvenlik güncellemesinden başka alamayız herhalde

İşini garantiye alıyor

Son güncelleme mi? Gerçi doğru samsung un 2 güncelleme politikası var... yeni çıkacak Android OS yu da sunabilirim aslında yetersiz sayılmaz özellikler Android 5 ile geldi 6 yı aldı 7 yi alacak yeni çıkacak olan 8 /O yu da alabilir bence gm nin orta segment telefonları bile kaç güncelleme aldı bu telefonlar almazsa yazık olur valla

hikmet366

hikmet366

Üye
Son güncelleme mi? Gerçi doğru samsung un 2 güncelleme politikası var... yeni çıkacak Android OS yu da sunabilirim aslında yetersiz sayılmaz özellikler
S7 s8 den bir farkı yok s6 çok iyi bir cihaz tek sorunu pil her türlü güncellemeyi rahatlıkla alır aslında

Üst Alt