Öneri Samsung Galaxy S6 aşırı ısınma

Sponsorlu Bağlantılar

deoksiriboz1000

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S6 aşırı ısınma
2 gündür bu telefonu kullanıyorum. Hiç ısınmıyor denilen telefon sık sık cpuz programında 65 dereceyi görüyor. Bi çözümü va mı yoksa servise mı gitmesi gerek?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefonu arada elinden bırakırsan soguyacaktir.
Serviste ne gibi bir çözüm uretmelerini bekliyorsun ?

Bu arada çalışipta ısınmayan bir sistem nasıl düşünebiliyorsun? Telefonunda ısınmayı onleyebilecek bir fanmi mevcut.

baskahmet

baskahmet

Üye
Kronik bir sorun olabilir
Anakartta mesela

MaxipmaN

Üye
internette gezerken böyleyse çokmuş

deoksiriboz1000

Üye
    Konu Sahibi
fani bozulmuş olabilir ondan ısınıyor bence.
aynen internette gezerken oluyor. servise yollamalı mıyım sence
Telefonu arada elinden bırakırsan soguyacaktir.
Serviste ne gibi bir çözüm uretmelerini bekliyorsun ?

Bu arada çalışipta ısınmayan bir sistem nasıl düşünebiliyorsun? Telefonunda ısınmayı onleyebilecek bir fanmi mevcut.

kardeş cihazın sağ tarafı metal olduğundan bildiğin yanıyor. benim öğrenmek istediğim s6 kullanıp da böyle ısınan var mı. heryerde hiç ısınmuyor deniliyor çünkü.

avast

avast

Üye
Icinde elekrik olan ve elektrigi kullanan hersey isinir direncsiz bir devre yok sonucta heleki sen elektrik enerjisini islem gucune ceviriyorsun kim hic isinmiyor dediyse merak konusu

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
aynen internette gezerken oluyor. servise yollamalı mıyım sence

kardeş cihazın sağ tarafı metal olduğundan bildiğin yanıyor. benim öğrenmek istediğim s6 kullanıp da böyle ısınan var mı. heryerde hiç ısınmuyor deniliyor çünkü.

Bende kullanıyorum oyun ve internet kullanımında dedigin gibi bir ısınma olmuyor belkide cihazında sorun olabilir icin rahat edicekse servise götür ama cihazda sorun çıkacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

deoksiriboz1000

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ısınma sim karttan kaynaklanıyor. hazır nano sim kart takınca sorun çözülüyor.

cgundayy

Calisan her cihazda sorun olur seklinde bos ve gereksiz yorum yapanlari anlamiyorum. Bu yorumu yapmak mi yoksa soruyu soranin bunu farkedemeyecegini dusunmek mi daha embesil bir yaklasim ona karar veremedim...

Ayni sorun bende de var ve yakin zamanda olmaya balsadi. Samsung 444 tuketici hattini arayip danisacagim. Duruma gore bilgi veririm. Bendeki bariz yakici sayilabilecek bir isinma...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yakın zamanda olduysa tocuhwizin saati gelmis vadesini doldurmus ve S6'da bir samsung oldugunu hatırlamıstır sorun bu bence.
Hard reset atın düzelir.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z2 ısınsa yorumlar:
- Her telefon ısınır
S6 ısınınca yorumlar:
-Samsung'tan dolayı TouchWizmişmiş

Fanlıktan vazgeçin.

• Beğen
Tepkiler: csbaz, Bahadir_fb ve baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
Z2 ısınsa yorumlar:
- Her telefon ısınır
S6 ısınınca yorumlar:
-Samsung'tan dolayı TouchWizmişmiş

Fanlıktan vazgeçin.
Bir de şu var
Touchwız cihazı ne kadar ısındırabilirki
En fazla 100 mb ram yer maximum buda bişi değil ısındırmaz.

• Beğen
Tepkiler: csbaz
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: csbaz
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
100 MB nasıl yüzlerce gigabaytı yönetiyosa 100 megabaytta sistemin içine edebilir.
S6'nın ram sorunları bellekte sisme yapar ve bu da ısınma sebebidir.
S6'nın ısınma konusunda acımasızca elestirilmesinin sebebi S6'yı devrim olarak görmeniz.
Isınmayla ilgili diger cihazlara ne marka olursa olsun devasa donanımlardan dolayı ısınması normal yorumlarında bulunurum ama S6 konusu dedigim gibi farklı bunun sebebi samsungun pazarlama stratejisi.
Bu ısılar gittikçe artacak bu arada düsmesini beklemeyin.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S6'yı devrim olarak gördüğümü de nereden uyduruyorsun? : ))
Senin için G4 ne ise benim içinde S6 o.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
S6'yı devrim olarak gördüğümü de nereden uyduruyorsun? : ))
Senin için G4 ne ise benim içinde S6 o.

Sana demedim forumda konular döndü haberim yok deme simdi.
S6'da güçlü bir telefon ısınacak yani bunun baska bi açıklaması yok ısınmaz diye alanlar büyük hata yapmıs.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çözülür takmayın bence olmadı android kullanıcılarının %50'si şimdi daha yüksek bir rakam verirdim fakat abarttıgımı sanacaklar, custom rom kuruyor dert değil. Bu arada G4'te ki arayüzde lag gördüm hiç beklemezdim G2'den sonra.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G4 hiç kasmayacak diye bir sey yok zira donanımı 801'den hallice.G4'ün performans açısından pek iddiası yok üst segment bazında tabi bu performansı kötü anlamına gelmiyor.Yeni arayüz oturmamıstır tam olarak ondan da olabilir.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Acaba S6 içinde olabilir mi LG olunca çok pozitif bakıyorsun :D