Samsung Galaxy S4 sorun var

Sponsorlu Bağlantılar

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 sorun var
Merhaba Kolay gelsin 2 sorum var ikisinide çok araştırdım bişey bulamadım yardımcı olurmusunuz

1. sorum 5 6 tane resim çektim kamera otomatik karardı kameradan çıktım sonra girim dedim kamera başarısız yazmaya başladı .
2. sorum ise . iphone üzerinden facebook paylaşım yapıldığında iso yazıyor . galaxy s4 facebook paylaşım yapıldğında neden galaxy s4 yazmıyor bir kaç kişide gördüm yazıyordu . nasıl yapabiliriz (galaxy s4'umuz var ama mobil yazıyor :) )

şimdiden yardım edicek arkadaşlara teşekkür ederim .. kolay gelsin ....

ANIL

ANIL

Admin
Yeni güncellemeyi yüklediniz mi acaba? Kamerada herhangi bir sorun yok bende.

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
yeni güncelleme hangisidir?

- - - Eklendi - - -

ana bant sürümü : I9500xxubmea

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme oldu böyle oldu hep öle reset sondan 2.ciyi sectiğimde hata verıyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Dediğim gibi arkadaşım odin ile tekrardan yükleme yapmanızda fayda var ve yükleme yaptıktan sonra tekrar wipe işlemlerini yapınız.Gelelim S4 facebook ileti yazısına bence google play haric facebook uygulaması kullanmayın zira o yazının çıkması için facebook web tarayıcısından açtığınızda sizi yönlendirği uygulama onu kullanırsanız yazı desteklenen networklerde yazıyora ayrıca herzaman yazmıyor.Lütfe bundan sonra konu açmadan önce imzamda bulunan index konularına göz atınız.Keyifli forumlar

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
Facebook uygulamasibi googleplay indirdim

- - - Eklendi - - -

Odin dedigin program telefona inen mi tam aciklarnisiniz

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet gozukmez google playden indirdiysen.Odin samsung cihazlara yazilim atilmasi için gerwkli program ilk defa yapicagin icin imzadaki indx konusunda heni cikan odin surumler konusundan indirebilirsin anlatim ise forumda mevcut geneli itibariyle mantik ayni takildigin nokta olursa sorabilirsin.

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
odin3 indirdim kurdum telefona değişen bişey yok herşey aynı :/ uygulamalarım hepsi duruyordu telefonda değişen bişey yok kamerada olmadı ./

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
odin3 indirdim kurdum telefona değişen bişey yok herşey aynı :/ uygulamalarım hepsi duruyordu telefonda değişen bişey yok kamerada olmadı ./

Odin ile daha once yazilim atmadiysaniz forumda anlatimi mevcut onu mutlaka okuyunuz.odin pc surumunu imzamdaki index konusundan indirin.

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
attım araştırdım ama değişen bişey yok :/

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
oyunları istemıyorum kameram çalışsın yeter bana oyunla işim olmaz benım . eski yazılım yüklesem sonra güncelleme gelse güncellesem olur mu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
oyunları istemıyorum kameram çalışsın yeter bana oyunla işim olmaz benım . eski yazılım yüklesem sonra güncelleme gelse güncellesem olur mu

Ikinci romu yukleyip kies programini kurun pcye onun ile guncelleme yapiniz aslinda cihazicdirek ayarlardanda fabrika ayarlarinada getirip deneyebilirsiniz

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
senin paylaştıgın ikinciyi indircem yükleyecem sonra kiesden yapcam böyle deniym bide . yaptıgımda yazıcam

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
senin paylaştıgın ikinciyi indircem yükleyecem sonra kiesden yapcam böyle deniym bide . yaptıgımda yazıcam

Aynen arkadasim telefon modeliniz 9500 degilmi ? 9505 e yuklemeye kalkmayin yinede bilginiz olsun

By_Ogus

Üye
    Konu Sahibi
9500 benim öle yapcam bakalım olcak mı orda paylaştıkların hepsi aynı surum değil mi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Üst Alt