Tavsiye Samsung S6 kameradan gelen zzzz diye kameradan ses geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S6 kameradan gelen zzzz diye kameradan ses geliyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Telefonumdan Böyle Bir ses Geliyordu Ekrana Vurdgumda Odak Motorundan Ve Akşamları ev İşıgında Rezalet Sonuçlar Veriyordu Ve Servise Verdim Normal Dediler Geri verdiler aldım 2 3 ay sonra Bir Daha Verdim Yine Normal Dediler Geri Verdiler Kadın Verirken Aşağıda Tamir Yapan yetkili Bir Kişiyi Çağırır mısınız Dedim Adamın Da s6 Telefonu Vardı Abi Telefonun aç dedim kamera uygulmasını da aç dedim ekrana sert bir şekilde vur dedim Vurdu Kendi Telefonundan Ses gelmedi Abi şimdi benim telefonumu al dedim ekrana vur dedim Ekrana vurdu ve Kameradan Benim Telefondan Ses geliyor dedi evet abi bende bu sorunu söylemiştim zaten dedim adam sanmış ki telefonu salladığında Kameranın sallanma sesini sanmış hayır abi dedim benim sorunum bu dedim ben bu kameranın değişmesini istiyorum dedim adam aşağıya indi ve kamera stok da mevcut mu diye baktı ve adam daha yukarı gelmedi kadın ı aradı en geç salı günü alırsın dedi telefonu geri aldı ve kamera değişecek . benim gibi bu sorunu yaşıyan bir çok kişi olabilir bu sorun nasıl çıktı diyen varsa anlatayım

Sorun Nasıl Çıktı ?

ben Hem Televizyon a internet veriyordum mobil veriden hemde youtubeden canlı yayın Hd Yayın yapıyordum ve yaptıgım hd yayını televizyondan izliyordum test amaçlı deneme amaçlı yapmıştım ve telefonun sıcaklığı net :48 50 derece batarya sıcaklığı işlemci sıcaklığı ise net 90 95 arası idi ve her neyse sonra bir ekrana bir normal bir dokundum kameradan ses geldi ama nereden geldiğini anlamadım neyse herşeyi kapattım soğuttum cihazı araştırıyorum canım sıkıldı ya ne oldu diye bulamadım yarın oldu ve kamera uygulamasını açarken çayır cuyur ses gelmeye başladı hasi... dedim ve servisin yolunu tuttum Hikayenin başlangıcı böyle

Evet işte sonuç

Yarın Salı ve Telefonu teslim alacağım eğer bu sorunu yaşayan olursa benim izlerimden giderse onun için iyi olur

Hangi Servise Gittin Diyen olursa ?

Başarı Teknik Servis e Gittim

@Bahadir_fb @Luck Star

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Luck Star

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet Kameranın Odak Motorunca Sıkıntı Var Gibime Geldi Olabilir Bu Tür Şeyler

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu servisten aldım ve Kameradan ses yok ve işciliğ temiz yapılmış ama kamera bana biraz farklı geldi normalde sony veya biricel sensor olmaylıydı

ama bu var biraz araştırdım samsung üretimi bir lens miş galba

MaxipmaN

Üye
cihazın ömrü kısalmıştır herhalde bu sıcaklıklarla

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Britecell sensör var
Yada pardon s6 da britecell yoktu galiba ama kamera samsung üretimi.

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Britecell sensör var
Yada pardon s6 da britecell yoktu galiba ama kamera samsung üretimi.
Evet Samsung üretimi imiş araştırdım bende bir fark yok gibi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaxipmaN

Üye
Hergün ısınıyor böyle ısınmayan günü yokki

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yazın tasarruf modunda tutman yararlı olacaktır, zaten yazın ısınınca performans düşer az da olsa

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Başarı candır Samsung'u hizmet açısından kurtarıyor Türkiye'de :) S6'da fark yok ama S7'lerde Samsung sesnör çok çok iyi. Sony sensör geceleri beyazları sarı çekiyor.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Google de başta çıkması için isim değiştiği yapılmıştır video linki yenilenmiştir

_Konu güncel _

Üst Alt