Samsung Galaxy S4 Rootsuz Batarya Kalibrasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 Rootsuz Batarya Kalibrasyonu
İyi günler dostlar S4 kullanıcı kulübündekiler benim günlerdir çektiğim şarj sorunu az çok biliyordur az önce bir forumda gezerken rastladığım kalibre yöntemini sizinle paylaşmak istedim.
İşlem Root Gerektirmez Ayrıca Eğer şarjınız normal gidiyorsa yani 1 günü rahat görüyorsanız bu işlemi yapmanıza gerek yok ayrıca işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum bende deniyorum şuan

#KALİBRASYON#
Kod ile pil kalibrasyonu yapmadan önce telefonunuzun şarjı %50 olmalıdıır daha sonra*#0228# kodunu rehberden girin ve ordaki quick restart butonuna basın. Cihazın şarjı düşecektir endişe etmeyin telefonu şarja takıp fulleyin %100 olcak yani

edit: konuyu düzenledim kalibrasyon işlemlerini yanlış yazmışım

• Beğen
Tepkiler: muratbeyim

uguro

uguro

Üye
İyi günler dostlar S4 kullanıcı kulübündekiler benim günlerdir çektiğim şarj sorunu az çok biliyordur az önce bir forumda gezerken rastladığım kalibre yöntemini sizinle paylaşmak istedim.
İşlem Root Gerektirmez Ayrıca Eğer şarjınız normal gidiyorsa yani 1 günü rahat görüyorsanız bu işlemi yapmanıza gerek yok ayrıca işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum bende deniyorum şuan

#KALİBRASYON#
Kod ile pil kalibrasyonu yapmadan önce telefonu şarja takın %100 dolu olunca *#0228# kodunu rehberden girin ve ordaki quick restart butonuna basın. Cihazı şarjdan çekin ve pil bitene kadar telefonu kullanın sonra tekrar fu ll şarj yapın.
Teşekkürler denedikten sonra sonuçları yazabilirmisin birde bu yazdığın kod ne için acaba tam olarak ne yapıyor bataryaya geri alınabiliyormu birşey değiştiriyorsa?

kadir9809

kadir9809

Üye
etkisi oluyo mu deneyen var mı

muratbeyim

muratbeyim

Üye
teşekkürler, deneyelim bakalım.

Üst Alt