Samsung Galaxy S4 Batarya Performansı Artırma ve Ram Kullanımını Düşürme

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
ben suan kitkat kullandığım için bilemeyeceğim ama illlaki sarj artisi olur

• Beğen
Tepkiler: KD1907
Anil-D

Anil-D

Üye
yalanmi soylucem bende artis yapti

cardanadam

cardanadam

Üye
3 saat eksik gösteriyor burada

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
arkadaşlar ram performansi hemen kendini göstermiyor. uygulamaları devre dışı bıraktıktan sonra 1 defaya mahsus cihazı yeniden başlatın ramin düştüğünü göreceksiniz

muratvemine

muratvemine

Üye
    Konu Sahibi
3 saat eksik gösteriyor burada

Eger piliniz %99 da iken, telefonunuza reset attiysaniz veya sarj ettiyseniz yani %100 e tamamladiysaniz..
3 saat eksik gosteriyo olabilir.. Her %100 de sifirlaniyor saat.

Bunun disinda yazilimsal sorun olablr

esmeran3

esmeran3

Üye
Arkadaşlar anıl felan biz whatsapp da konuştuk ben Anılın dediğini yaptım inanırmısını telefonda filam açtım 4 saatlik ben izlemedim koydum kendi bitene kadar felan oynadı yaklaşık 7 saat ekran süresi aldım :) ve sarj 1gün13saat45saniye gitmişti ama telefona format attım he yazıkki :) Bataryam değiştiği için yaklaşık 5 saat ekran süresi alıyorum şu an orjinal hali ile size tavsiyem ne Antivirüs Yükleyin nede Gereksiz uygulama siz kapatsanız bile sizin sarj sürenizi çok çalıyor :) Bu arada Anıl Kana nabıyon :) :ehe

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Inanmayanlar utansin

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Anıl tam olarak ne yaptıniz banada anlatbilir misinix

Anil-D

Anil-D

Üye
ss attigim bu konudaki uygulamalari devre disi birak

sayfa 2

• Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
hepsi devre dışı zaten ama google play hizmetlerini devre dışı bırakınca google play hata veriyor sendede öyle mu?

esmeran3

esmeran3

Üye
Anıla ss atamadım :) bu ara telefonu fazla kullanmıyorum 4 5 saat ekran süresi alıyorum zaten bu da normal ayrıca dondurduğunuz uygulamalara bakın bi öyle anlarsınız nedeni ise ANDROİD OS ye girin kaç saat uyanık kalmış görün size şu kadar söyleyim telefona format attım ve Dün gece 2 de Sarj %62 idi ve sabah saat 10 da elime aldım telefonu sarj yine %62 idi :) Wifi kapalı idi Wifi açık olunca sada sadece yaklaşık %02 sarj iniyor oda whatsapp google play hizmetleri yüzünden :) inanmayanlara ss atabilirim :)

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Anıla ss atamadım :) bu ara telefonu fazla kullanmıyorum 4 5 saat ekran süresi alıyorum zaten bu da normal ayrıca dondurduğunuz uygulamalara bakın bi öyle anlarsınız nedeni ise ANDROİD OS ye girin kaç saat uyanık kalmış görün size şu kadar söyleyim telefona format attım ve Dün gece 2 de Sarj %62 idi ve sabah saat 10 da elime aldım telefonu sarj yine %62 idi :) Wifi kapalı idi Wifi açık olunca sada sadece yaklaşık %02 sarj iniyor oda whatsapp google play hizmetleri yüzünden :) inanmayanlara ss atabilirim :)

hacı google play hizmetlerini durdurunca benim bildigim google play calismiyor

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
calisiyor

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

Senyor Keş

Senyor Keş