Samsung Galaxy S3 Weather Widget UCCW

Sponsorlu Bağlantılar

tanilak

Üye
bu uygulamayı indirdim fakat türkçesi yokmu? ayarlarda da göremedim de..

Ayrıca 4*2 olarak ekrana widget ı getirtmeme rağmen örnek veriyorum "Yeşilköy,Turkey" kısmındaki Turkey ekran dışına taştığından görünemiyor..

KayraBey

KayraBey

Üye

Ayrıca 4*2 olarak ekrana widget ı getirtmeme rağmen örnek veriyorum "Yeşilköy,Turkey" kısmındaki Turkey ekran dışına taştığından görünemiyor..

%100 performans beklememek lazım uygulamadan.Ama kesinlikle iş görür.Bir süre bende kullandım.

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi

kardeş o yazıyı uccw içinden girip sola kaydırabilirsin internette uccw videoları var izlersen yapabilirsin

mhmtsyk

mhmtsyk

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

osus35

Üye
ol mu yor, oluyor deyip milletle dalga geçmeyin. galaxy gio 2.33 de şeffaf yada 4/1 resim çıkıyor nette gezip bakmadığım yer kalmadı, iş güç bıraktıp 3 gündür inat ettim bu lanaetle uğraşıyorum, tlf parçalıcam.

Hakan2635

Hakan2635

Üye
merhaba arkadaşlar;

galaxy s2 için uygun mudur?

teşekkürler

Kerim.

Kerim.

Üye

Bende boyle cikti.nasil ayarlancak bu(galaxy w)

71fatih

71fatih

Üye
bndede kerim gibi oldu tel s2

tamm duzelttim uzun ugraslar sonunda

Kerim.

Kerim.

Üye
bndede kerim gibi oldu tel s2

tamm duzelttim uzun ugraslar sonunda

Nasil duzelttin?aciklarsan cok sevinirim.cunku telefonuma bi hevesle tw5 yukledim.widget boyle olunca hevesim kursagimda kaldi:zzz:

71fatih

71fatih

Üye
görüntüsü yarım çıkanlar için çözüm; Tamamen kendi buluşum

Saat ekrandayken ustune basın

Çıkan ekranda SELECT OBJECET var oraya tiklayın sonra
icon-current condititons var ona tiklayın
orada CONTROL#1 ve CONTROL#2 goreceksiniz sola dogru kaydirin control#2 ye gecin.En son adım ise Scale nin ustune tikla ordan bÜyÜt bu kadar :)

kutupyildizi

Üye
önce eline saglık amma dediklerini harfiyen yaptım yarım cıkıyor çözüm nedir?

Kerim.

Kerim.

Üye
Duzelttim ama arkadaki resim hd olsa super olurmus:zzz:

eda_66

eda_66

Üye
uccw de menüde settings e giriyorum orda orda set cidy diye birsey göremedim lütfen yardım !!

obaspinar

obaspinar

Üye
Oncelikle emegine saglik.. Cok s3 weather isteyen varsa google pkaydan uccw nin s3 skin ini indirebilirler.. Alternatif olarak..ismi GS3 is uccw skin diye geciyor

- - - Eklendi - - -

set city degil kardesim location menusunden yapacaksin

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
widget için teşekkürler ayrıca 71fatih çok teşekkürler bendede yarım çıkıyordu senin sayende hallettim saolasın :)

corus54

corus54

Üye
deli iş yeter paylaşim güzel ama bu kadar ugraşilmaz oooooooooooooooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

kimyaci97

kimyaci97

Üye
Google Play den gss3 ihs whether i yukleyin ordan olur yapamayanlar! Ben galaxy s2 de yaptım!

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
Ya cildrcam durduk yere seffaflasti yardim edebilecek olan varmi

mustafa5395

mustafa5395

Üye
derece göstermiyorhala saydam
Rize yokmu hava durumunda

LattAsdfasdf

Üye
Guncellemiyo bazen .s