Samsung Galaxy S3 Weather Widget UCCW

Sponsorlu Bağlantılar

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi

calypso16

calypso16

Üye
teşekkürler emeğine sağlık
yalnız bir sorum var benim s2'de tam ortada duruyor aşağı veya yukarı çekemiyorum normal mi?

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler emeğine sağlık
yalnız bir sorum var benim s2'de tam ortada duruyor aşağı veya yukarı çekemiyorum normal mi?

Launcherden kaynakli olabilir habgi launcheri kullaniyorsun?

gizemli63

gizemli63

Üye
ya yok ben kafa yiyecegim bende olmuyor gormuyor ya;(

KayraBey

KayraBey

Üye
Arkadaşlar şuna dikkat edin.Öncelikle bahsi geçen uygulamayı kurun.Sonra dosyayı indirin.Dosyamızın adı "SGS3.uzip" Bakın dikkat edin dosya uzantısı "uzip" zip değil.Ben bu dosyayı cepten indirdim.İndirme bitip kayıt ederken "SGS3.zip" olarak kaydetti.Buna çok dikkat edin.Dosya uzantısı uzip olmazsa program dosyayı görmüyor.Es File Explorer gibi gelişmiş dosya yöneticisi uygulamalarını kullanarak dosya adını kontrol edin ve değişiklik var ise düzeltmeyi yapın.Aksi halde uygulama dosyayı görmez ve sizde başarılı olamazsınız.

gizemli63

gizemli63

Üye
tamam yaptım sağol ama ekranı doldurmuyor tam...kenarlarda boşluk var...

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
çok güzel ancak galaxy note da pek güzel durmadı 5x2 widget var ama tam oturmuyor :)

darkos09

Üye
Galaxy S2 de dediğiniz gibi yaptım fakat hava durumunu koyamıyorum şehirde seçemiyorum kısacası widgetı ayarlayamıyorum yardım

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 de dediğiniz gibi yaptım fakat hava durumunu koyamıyorum şehirde seçemiyorum kısacası widgetı ayarlayamıyorum yardım

UCCW ye gir menüden menü tuşuna bas settingse tıkla oradan şehri yaz Set City de

darkos09

Üye
Ellerine sağlık kardeşim oldu da bir sorum var hava durumunu otomatik yeniler mi ?

darkos09

Üye
O zaman sadece gösteriş için sanırım yani kullanamıyoruz widget'ı

KayraBey

KayraBey

Üye
Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
Otamatik güncelleme var.

UCCW ye girin Settings`e girin Şehri yazdığınız yerin yanında Update türünden birşey yazmalı ona tıklayın ne kadar sürede otamatik yüklenmesini seçip şehri yazıp Set City deyin.

O zaman otamatik yeniliyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Otamatik güncelleme var.

UCCW ye girin Settings`e girin Şehri yazdığınız yerin yanında Update türünden birşey yazmalı ona tıklayın ne kadar sürede otamatik yüklenmesini seçip şehri yazıp Set City deyin.

O zaman otamatik yeniliyor

Tabi internet bağlantısı açık olsun

Otroligt

Otroligt

Üye
Çok teşekkürler emeğine sağlık :)

burak375

burak375

Üye
arkadaslar uccw nin son surumunu yukled im .uzip dosyasini da indirdim uccwyi acip import skin den uzip seciyorum settingsden yer ayarinida yapiyorum sonra ne ypmam gerkiyo widgetlarda gozukmuyor yardim

Üst Alt