Samsung Galaxy S Odin ile Guncelleme sonrasi Imei kayboldu. Telefon Hat ozelligini yitirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GunahkarTV

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S Odin ile Guncelleme sonrasi Imei kayboldu. Telefon Hat ozelligini yitirdi.
Oncelikle Bu konuyu okuyan herkese Tesekkur ediyorum.
Kore den aldigim SAMSUNG SHW-M110S GALAXY S telefonumun turkce menusu olmadigi icin onceki gun 2.3.6 universal versiyonunu odin ile telefona yukledim yukleme basarili gibiydi. normal acildi google marketten uygulamalari wifi araciligi ile indirdim yukledim. vs... Sonra farkettim ki telefonum cekmiyor. ucak modda gozukuyordu. kapatmaya calistim kapali gozuksede ustte yine ucak modunda gozukuyor ve telefon edilemiyordu haliyle.
google dan ve forumlardan arastirarak. duzeltmeye calistim. Repair imei diyen bir cok program buldum denedim. fakat islem bitince recovery modda kaliyor. ve onaylamam icin home tusuna ba smam gerekiyor. fakat home tusu recovery modda calismiyor. ses + - tuslariyla menude ileri geri yapa biliyorum fakat onaylayamiyorum. power tusunu bile denedim sonuc yok.
su an telefon recovery modda kaldi. pilini cikartip. download moda almaya calistim ama yine recovery modda aciliyor.
Bilginiz varsa lutfen yardim edin. Tesekkurler.

omeruludag

Üye
ses acma + ses kısma + power tuşu basılı tut :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt