Samsung Galaxy S II Türkiyede gelecek ürünler listesine girdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrDMrC

MrDMrC

Üye
arkadaşlar bu fiyatlar zaten yurd dışından 600-700 dolara getirip türkiyede satılmaya başlanmadığı için 2000 ve üstüne gagalamaya çalışıyorlar 2300 yazana dikkat edin durumu kullanılmış telefon sazan gibi sakın atlamayın samsung apple gibi bir tek ürün çıkarmıyor her alanda piyasayı altüst eden samsung iphone gibi 2binlere asla ulaşmaz çünkü sürümden kazanan bir firma galaxy s fiyatları 960'lara indiğine göre fiyatı 1600-1700 leri geçmez hiç aklınıza takılmasın :))

izo37

izo37

Üye
Ben alıcam diye s2 diye yazdım daha almadım kardeş:) Yorumlarınıza gelincede ilk çıktıgında ne vurursak vururuz diyen üretici ve aradaki kişiler genelde hep yeni telefonlardan vururlar parayı sonra başka bir yeni telefondan böyle döngü devam eder. Millete yoldurmayın kendizi bu sahibindene yazanda telefoncu o parayı isterken elindemi titremedi be adam yazık kaar yapılır ama yuh bukadarda değil. Azla yetinmeyi bilin hem garantisi yok hem 2300 tl istemişsin.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
i9003 aldım yeni galaxy2 die ölüyodum bekleyemedim pişmanım :S :)

ah be kardeş sen naptın:off:
neyse hayırlı olsun..

----------Eklendi @ 00:13:11 ---------- Yazıldı @ 00:12:35 ----------

aradaşlar tabikide 1080p video çekiyor dikkatsizce yazmışlar oraya hatalı yani..

izo37

izo37

Üye
Ayna telpa icin diyeceğim şey Deveye sormuşlar nerem düzgünki demişya :D o hesap. adamlara iletişimden yazdım düzeltin hatanızı bayiiliğinizi elinizden almasınlar diye. :)))

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Ayna telpa icin diyeceğim şey Deveye sormuşlar nerem düzgünki demişya :D o hesap. adamlara iletişimden yazdım düzeltin hatanızı bayiiliğinizi elinizden almasınlar diye. :)))

booşveerr telpayı sen mi kurtaracan be hacı:ehe:ehe

----------Eklendi @ 11:26:28 ---------- Yazıldı @ 11:24:42 ----------

arkadaşlar o fiyatlara aldamayın bekleyin s2 düzgün bi piyasaya giriş yapsın zamanla fiyat zaten düşecektir sadece sabır..
be şahsen 1 kere alcam sağlam alcam ben çok telefon değiştiren biri değilmdir çok uzun bir süre kullanacağım için bekilyorum..

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD
ultrayer6

ultrayer6

Üye
dün gittim tam galaxy s alacaktım geri vazgeçtim, belki s2, 2000 lira değil 1600-1700 olur diye. :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Herşeyin tam yerine oturduktan sonra fiyatının 1500'ün altına bile düşebileceğine inanıyorum..

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyin tam yerine oturduktan sonra fiyatının 1500'ün altına bile düşebileceğine inanıyorum..
aynen bende öyle düşünüyorum zamanla düşecek..

----------Eklendi @ 19:34:39 ---------- Yazıldı @ 19:34:12 ----------

dün gittim tam galaxy s alacaktım geri vazgeçtim, belki s2, 2000 lira değil 1600-1700 olur diye. :D

acelen yoksa ben beklemeni öneririm.s2 çıkacakken niye 1 alıyon ki yani..

viranufuk

viranufuk

Üye
telpayı hiç arıyan oldumu fiyat konusunda ne diyorlar thmini olarak

izo37

izo37

Üye
aynen bende öyle düşünüyorum zamanla düşecek..

----------Eklendi @ 19:34:39 ---------- Yazıldı @ 19:34:12 ----------

acelen yoksa ben beklemeni öneririm.s2 çıkacakken niye 1 alıyon ki yani..

Yani doğru ayrıcada telefon tutulursa 2 sene beklersiniz fiyatı düşecek diye ve tutulacağada benziyor.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
izo37

izo37

Üye
işte ellerini cabuk tutsalar biraz gelsede istediğimiz firmada bulabilsek şu telefonu rekabet mekabet derken fiyatı düşebilir anca yurt dışında satıyolar yayın arkadaşım neyi bekliyonuz bilmiyorumki bu samsungunda bu huyunu gelci sadece samsung yapmıyo bunu elleri biraz ağır çalışıyo halbuki kendi menfeatlerine biran önce cıkarıp heryerde satılmasını sağlamaları gerekiyo.

viranufuk

viranufuk

Üye
bu arada arkadaşlar telpa düzeltmiş 1080p yapmış

izo37

izo37

Üye
telpaya yazdım o yüzden mail göndermişler tşk edip düzelttik diye.

fahreneit

Üye
samsung türkiyeye mail atıp sorsak söylerler mi ne zaman gelecek diye acaba:ehe

izo37

izo37

Üye
Söylemezler şu sıralar sordum onlarada bişey demiyolar.:)

OğuzcanAbi

Üye
çok kaba bir teleon bence :hmmm iphone varken bunu almak ilginç :P:

izo37

izo37

Üye
Kaba? :D iyide öbürü daha kaba doğru diyon arabanın 3gen takozu yoktu iphone alırsam yerine koyarım demi 2 işe birden yarıyo :D

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
iphoneyi oldum olası sevmiyorum menüleri çok sade ayrıntı yok ana ekran yok hayatta almam iphone..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt