Galaxy S IV’de ki yazılımlar Galaxy S III’e de gelecek

 • 16 Mart 2013
 • 580 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsung‘un yeni amiral gemisi tanıtılarak, uzun süreden beri artan meraklar da giderildi. Samsung, yeni akıllısında bir önce ki akıllı telefonu Galaxy S III‘e benzer bir tasarım kullanırken, üst düzey donanım bileşenleri ile göz doldurdu. Ayrıca donanım özelliklerinin yanı sıra Samsung ilgi çekici bir çok yeni yazılımı da Galaxy S IV ile sunmaya hazırlanıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Samsung Pörtföy Planlama VP‘si Nick Dicarlo, Galaxy S IV‘de yer alan bir çok yazılım özelliğinin Galaxy S III‘e firmware güncellemesi ile geleceğini açıkladı. Bu özelliklerden en önemlileri ise S Translator, S Health, ve yeni S Voice Drive olarak sayılabilir.

  Dicarlo, donanıma bağlı olmayan yeni tüm yazılımların, tüm amiral gemisi cihazlar için sunulacağını belirtti. Ancak Nick Dicarlo bu özelliklerin ne zaman sunulacağı hakkında kesin bir tarih vermedi. Diğer taraftan yeni kamera arayüzü, Smart Pause ve Smart Pause özellikleri de kısa sürede Galaxy S III için yayınlanabilir.

  Galaxy S IV&#8217;de ki yazılımlar Galaxy S III&#8217;e de gelecek
   


  Yazan: ANIL
 2. nexusta televizyonda reklamını yaptığı cihazdı bizede versin
   
 3. yine aynı aksa tipi çok çirkin :) bence tabi
   
 4. Aynen tipini değiştirmesi lazımdı.
   
 5. Harbi ezik kaldık s3 miniye bile daha cok özellik geliyor :banghead:
   
 6. donanimsal olarak s2 a8 mimarisine benzer nexus A15 mimarisine benzer ve sensor teknolojisi s3 le ayni :) s2 kaldiriyosa bu ozellikleri bizde daha iyi calisir, googleda android5 de bikac ozellik getirsin artik fps ye calismasin o oldu tamam
   
 7. Donanım konusunda bi sıkıntı yok gibide şu touchwiz olmamasinin sorun olcagini Nexus alirken soyleselerdi gülerdim. Sırf multi window icin yenilemekde saçma geliyor
   
 8. Haber için :tşk:
   
 9. note 2 ? :zzz:
   
 10. S3 e geliyorsa note 2 ye de gelir :evet:
   
 11. Ekran boyutuda iyi 4.65 hd tam guzel calisir valla duy bizi google
   
 12. Gpu berbat zaten hd ekran için
   
 13. dual camera çok iyi düşünülmüş :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 02:52