Samsung Galaxy s GT-I9000 froyo da donma

Sponsorlu Bağlantılar

einbach86

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s GT-I9000 froyo da donma
Arkadaşlar telefonu yurt dışından aldım . geçen hafta büyük bir ümitle kiesten froyo yükledim. yüklemez olaydım facebook ta donuyor menü geçişlerinde donuyor. anlamadım gitti ,telefon yavaşladı .

varsa bir çözümü yardım edin. en son da galaxy tab la değiştirecem

ESlNTl

ESlNTl

Üye
format at derim aynen benimd eoyleydi kendine geldi çok hızlı oldu flash dosyaları harika açıyor her turlu tv film dizi izleyebilrisin ayrıc aligtv de izleyebilrisin benim gibi :D format atmayı bilmiyorsan sd kartını biçimlendir ve telefonu format at veya bilmiyorsan attır fabrikaa ayrlarınada donebilirsn

yilmazy

Üye
einbach86 kardeş cihazın root işlemi lag fix işlemlerini internetten araştır ozaman cihazının hızlandığını bariz göreceksin bendede öyleydi özellikle lag fix cihazı optimize eder . esasen nerde bulabileceğini biliyorum ama reklam olmasın veremiyorum.

antepli-27

Üye
ayni sorun bende de oldu froya gecerken
fabrika ayarlarina dondum sorun gitti

şazenuş

şazenuş

Üye
Arkadaşlar telefonu yurt dışından aldım . geçen hafta büyük bir ümitle kiesten froyo yükledim. yüklemez olaydım facebook ta donuyor menü geçişlerinde donuyor. anlamadım gitti ,telefon yavaşladı .

varsa bir çözümü yardım edin. en son da galaxy tab la değiştirecem
Format at.:bigstar:

einbach86

Üye
    Konu Sahibi
ilginiz için teşekkür ederim. format attım sorun hal oldu.

şazenuş

şazenuş

Üye
Hallolduguna sevindim

alp2er

Üye
bende 2.2 yukledıkten sonra pişman olmuştum. acayip yavaşlamıştı cihaz... sürekli donuyordu... burada yazılanları okudum ve format attım (daha dogrusu fabrıka ayarlarını gerı yukledım) yavaslama sorunu ortadan kalktı... tesekkurler...

Üst Alt