Samsung galaxy s advance hakkinda bilgi ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s advance hakkinda bilgi ???
arkadaşlar sizce samsung galaxy s advance nasıl bir telefon almaya değermi ? Ha bide orjinal spot alıcam 650 :tl: yazılımı güncellerken imei no falan sıkıntı olurmu ? Bide oyun tutkunuyum bu cihaz 2012 de piyasaya sürülmüş olarak gözüküyor nette doğrumu yani bu telefonu alınca 2-3 sene kullanıcam ömür yeterse tabi :) yani ozamana kadar güncel kalabilecek bir cihazmı birde kullananlardan bilgi alayım dedim.

- - - Eklendi - - -

koskoca maxicepte galaxy s kullanan yokmu :(

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
s advance güzel cihaz kardeşim ama spot almanı kesinlikle tavsiye etmem.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
neden acaba ? Kardeşim sistem aynı

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
peki oyun vs nasıl bide şu android 4.1 di sanırsam onuda alıyormu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
galaxy s 4.1 i resmi olarak almayacak ama çok güzel custom romlarla 4.1 mevcut,oyun performansı da yeterli.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

linkte yazıyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
pardon hocam sen de zaten başlıkta s advance i sormuşsun tamam işte dediğim gibi s advance ve s duos modelleri 4.1 i resmi olarak alacak.. Ben almayacak derken galaxy s diyorsun sandım pardon :)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
pardon hocam sen de zaten başlıkta s advance i sormuşsun tamam işte dediğim gibi s advance ve s duos modelleri 4.1 i resmi olarak alacak.. Ben almayacak derken galaxy s diyorsun sandım pardon :)

:) advance yi diyorum iyi cihazmı yani bu cihaz güncel kalırmı sürekli onu merak etti yani bunu alınca hd oyun oynanabilirmi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:) advance yi diyorum iyi cihazmı yani bu cihaz güncel kalırmı sürekli onu merak etti yani bunu alınca hd oyun oynanabilirmi

almasa da hd oyunlar oynanabiliyor zaten s advance güzel cihaz ama jb den sonra güncelleme almaz gibime geliyor şuan net birşey yok.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
hmm bende wonder var jb almayacağını duyunca satma kararı aldım bu cihazı 2-3 yıl kullanabilmem gerek

- - - Eklendi - - -

peki yeni bi cihaz değilmi advance ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hmm bende wonder var jb almayacağını duyunca satma kararı aldım bu cihazı 2-3 yıl kullanabilmem gerek

- - - Eklendi - - -

peki yeni bi cihaz değilmi advance ?

2 yıl kullanabileceğin bir cihaz.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
ace 2 ile kıyaslama yapsan hangisi geçer ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

s advance daha iyi.

Kerim.

Kerim.

Üye
spot alma kardeşim.başın ağrır.sebebini Necati yazmış:)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
spot çok ucuz ama alan arkadaşlarımda var wonder olsun mini olsun kullanıyorlar kapanma garantisi veriyor adama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt