Samsung Galaxy Note2 kullanıcıları kulübü (Hertürlü soru ve sorunlarınız/ oyunlar)

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
geçen kablom masaya takılmıştı, kablo cortlamış, 1800mah ile şarj etmesi gerek sanırım, 400mah kadar düştü, uygun kablo nerden bulurum?

suan 1800mah ile şarj ediyor kablo, sarj aletini çıkarıp bi daha taktım, normal bi şekilde yüzde 62den 65e çıktı bakalım ne olacak

bununla bakıyorum

MaxipmaN

Üye
büyük bi bug güncellemesi gelmiş gözüküyor, yükleyen 3-5 kişi var yabancılardan, odinden stock romu atıcam, root kalksın diye, kablosu değişecek muhtemelen benim telefonun, bu da çıkarsa kurarım

kartal2378

kartal2378

Üye
büyük bi bug güncellemesi gelmiş gözüküyor, yükleyen 3-5 kişi var yabancılardan, odinden stock romu atıcam, root kalksın diye, kablosu değişecek muhtemelen benim telefonun, bu da çıkarsa kurarım

stock rom a orjinal guncelleme mi gelmis yani ben anlamadim,hem ustteki fotoda lte yaziyor,bizimkilerede gelecekmi acaba

MaxipmaN

Üye
stock rom a orjinal guncelleme mi gelmis yani ben anlamadim,hem ustteki fotoda lte yaziyor,bizimkilerede gelecekmi acaba
evet 4.4.2ye gelen bi güncelleme, gtn7105 kullanan biri paylaşmış facebook gurubunda
root kalksın diye stock roma dönücem, sonra gelirse kurarım

MaxipmaN

Üye
Konu canlansın dedim :bangin:

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve Jelly Beanci
Kontrol

Kontrol

Üye
Konudan uzak kaldım. Herhangi bir guncelleme, haber vs. var mı?

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Konudan uzak kaldım. Herhangi bir guncelleme, haber vs. var mı?
Temmuz zamanı kucuk bi paket gelmisti rootlu olduğundan gecen ay romu bastan kurarak yukleyebildim, gelistirilmis denge diyordu evet biraz daha stabil oldu 3 5 sacma uygulamayı eksik etmemisler, kurmadıysan kurarsın

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
Temmuz zamanı kucuk bi paket gelmisti rootlu olduğundan gecen ay romu bastan kurarak yukleyebildim, gelistirilmis denge diyordu evet biraz daha stabil oldu 3 5 sacma uygulamayı eksik etmemisler, kurmadıysan kurarsın
Tesekkurler. Yalniz benim imei durumu oldugu icin guncellemeleri alamiyorum. Sammobile vs. uzerinden verilen guncellemeleri kuruyorum. Galiba Note 2 ninde ömrü bitti. Buralar cok hareketliydi zamaninda..

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
Tesekkurler. Yalniz benim imei durumu oldugu icin guncellemeleri alamiyorum. Sammobile vs. uzerinden verilen guncellemeleri kuruyorum. Galiba Note 2 ninde ömrü bitti. Buralar cok hareketliydi zamaninda..
suskunluğumuz asaletimizdendir :)
hala not 2 kullanıyoruz rahat ol..

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci

MaxipmaN

Üye
Romi sammobileden kurdum ama güncelleme paketi cihaz hakkındadan kontrol edince çıkıyor fark yok gibi bisey zaten.
Gençler benim s peni çıkarınca s pen cıkarıldi demiyor, pil tasarrufu da kapalı romu 1.5 ay ince kurmustum root yok nasıl cozerim?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Romi sammobileden kurdum ama güncelleme paketi cihaz hakkındadan kontrol edince çıkıyor fark yok gibi bisey zaten.
Gençler benim s peni çıkarınca s pen cıkarıldi demiyor, pil tasarrufu da kapalı romu 1.5 ay ince kurmustum root yok nasıl cozerim?
İçindeki bi sensör var
Belli bi süre sonra bozuluyor
Benim ki de 6 ay önce bozuldu

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Şuan hangi romu kullanıyorsunuz
ben kyuubi v9 kullanıyorum
4.4.2 de lollipop touchwiz var gayet stabil ve hızlı ama
bluetooth da bi sorun var onun için değiştireceğim sizler ne önerirsiniz
-tek şart touchwiz tabanlı olması gerekiyor

MaxipmaN

Üye
root bile yok stock, ama şu 3ay önce gelen geliştirilmiş denge güncellemesi farkettirdi stabilitede
imzadaki uygulamayı da kurdum hız bakımından sorunsuz
bi sitede vardı touchwiz, 240dpi 320dpi gibi iki seçenek vardı, kullandığın o mu acaba?
bir de elipse rom var ona iyi diyolar

AHKE

AHKE

Üye
eclipse v5 cıktı onu yükle fena değil

MaxipmaN

Üye
Rootlu olarak calisir vaziyette servise veren var mı? Sıkıntı yaptılar mı?
Batarya icin gideceğim ama rootsuz da sıkıldım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Rootlu olarak calisir vaziyette servise veren var mı? Sıkıntı yaptılar mı?
Batarya icin gideceğim ama rootsuz da sıkıldım
Eğer telefonu almak isterse sıkıntı olabilir
Ama telefonu vermeden serviste konuşursanız sıkıntı olmaz

Bizim arkadaşın note 2 sinin pili şişti
Servise gittik belgeleri istedi gösterdi
Telefonu söküp pili aldı ve imeisini not aldı ve yeni pil verdi 10dkde hallettiler

Bu dediklerim
Samsung Türkiye garantili cihaz için geçerli

• Beğen

Üst Alt