Samsung Galaxy Note2 kullanıcıları kulübü (Hertürlü soru ve sorunlarınız/ oyunlar)

Sponsorlu Bağlantılar

Kuzova

Kuzova

Üye
Cihaz rootlu lolipop yüklersem sorun çıkarır mı?

ouzman

Üye
Su site samsung sitesi ise gelecek yaziyor
samsung.youmobile.org

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Su site samsung sitesi ise gelecek yaziyor
samsung.youmobile.org
hiç belli olmaz samsung bu
şuan note 2 ye bu güncellemeye vermeleri şaşırtıcı olur cihazın 2 yılı dolduralı baya oluyor
eğer son bi hamle olarak verirse tabi ki süper olur
%90 vermeyecekler adamlar s6 yı ip6la karşılaştırmaya çalışıyorlar ve çözmeleri gereken s6da çok sorun var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

MaxipmaN

Üye
gelse de yüklemezdim içine ederler telefonun, eylül bacı için sorun ne çıkıyosa onu kullanıyorlar belediye dağıtıyo :ehe

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar versinler de yeterki gelsin kimse note4 özellikleri beklemesin amaç lollipop olduğu için V5 desteği olduğu için uygulamaların desteklenmesi belki 2 yıl sonra kitkat bazı uygulamar destek olmaz ama lollipop daha uzun süre var destek için .

• Beğen
Tepkiler: kartal2378

ouzman

Üye
.

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
dn4 romu geliştiren destek çekmemiş miydi?

antrepocucocuk

Üye
arkadaşlar note 2 için deri kapak isteyen varsa linke bakabilir. Görüntü kalite ve ürün cinsi olaran Note 3 ve Note 4 ile aynıdır.

MaxipmaN

Üye
wifi kapalı olmasına rağmen pil kısmında hep açık gözüküyor bıktırdı, çözüm bilen var mı?
format atmak istemiyorum da, atmayacağım çözümü yoksa da

kartal2378

kartal2378

Üye
wifi kapalı olmasına rağmen pil kısmında hep açık gözüküyor bıktırdı, çözüm bilen var mı?
format atmak istemiyorum da, atmayacağım çözümü yoksa da
wifi ayarlarina gir,gelismis ayarlardan taramaya daima izin ver secenegini kapat,duzelmesi lazim

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
wifi ayarlarina gir,gelismis ayarlardan taramaya daima izin ver secenegini kapat,duzelmesi lazim
çok teşekkür ederim, telefondan soğudum akşamüstü görünce, düzeldi, bi program telefonun ayarlanı değiştirdi sanırım wanam xposeddan şüpheliyim.

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
M2RuN

M2RuN

Üye
Merhaba arkadaşlar, bende note 2 kullanıcısıyım. cihazı rootlamıstım fakat şimdi sıkıldım eski haline nasıl döndürebilirim ? hangi room daha iyi olur sorunsuz sıkıntısız nasıl yaparım yardımcı olur musunuz ?
Teşekkürler...
Selam arkadaşlar, Note2 kullanıcısıyım, gecen sene rootlamıstık cıhazımı, şuan telefon kafayı yedı sacma sacma ısler yapıyor. eski orjinal haline cevirmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler

MaxipmaN

Üye
Merhaba arkadaşlar, bende note 2 kullanıcısıyım. cihazı rootlamıstım fakat şimdi sıkıldım eski haline nasıl döndürebilirim ? hangi room daha iyi olur sorunsuz sıkıntısız nasıl yaparım yardımcı olur musunuz ?
Teşekkürler...
Selam arkadaşlar, Note2 kullanıcısıyım, gecen sene rootlamıstık cıhazımı, şuan telefon kafayı yedı sacma sacma ısler yapıyor. eski orjinal haline cevirmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler
Sammobileden stock romu odinle kuracaksın

M2RuN

M2RuN

Üye
Sammobileden stock romu odinle kuracaksın
Aradım oradan da bulamadım :( ingilizce taban zaten :) bi yardımcı olur musun kardesım lütfen!
üye oldum ama giremiyorum. download link görünmüyor!

MaxipmaN

Üye
Aradım oradan da bulamadım :( ingilizce taban zaten :) bi yardımcı olur musun kardesım lütfen!
üye oldum ama giremiyorum. download link görünmüyor!
Ben indirmedim hic zamanım yok hep formatla idare ettim

Üst Alt