Samsung Galaxy Note 3 TWRP yükleme ((RESİMLİ))

• 21 Ağustos 2014
  • 10196 Okunma
  • 10 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar daha önceden cwm nin nasıl yüklendiğini anlatmıştım. Bu konudada kullanımı daha kolay olan bir başka recovery olan twrp yi anlatacağım. Burada paylaşacağım twrp android 4.4.2 için olandır. TWRP den root yaparsanız olmayacaktır çünkü 4.4.2 ile illaki odinden yapmanız gerekiyor. Hadi başlayalım.
    1-) Pc nizde KİES veya SAMSUNG USB driverları yüklü olmalı.
    KİES=Kies | DESTEK | SAMSUNG
    Samsung Driverları=SAMSUNG_USB_Driver_v1.5.29.zip — Yandex.Disk
    2-)Cihazınızda SES KISMA+MENÜ TUŞU+ GÜÇ TUŞUNA basılı tutun uyarı gelecek burada ise SES ARTTIRMAYA basın!
    3-)ODİN 3.09 u indirin:ODİN 3.09 — Yandex.Disk
    TWRP yi İNDİRİN=
    MEGA
    4-)Herşey tamam artık STARTA basabilrisiniz.

GÖRSEL ANLATIM

< Resmi açmak için tıklayın >

[DOUBLEPOST=1409639680,1408622421][/DOUBLEPOST]Konu güncellendi.

Yazan: teknolojibaronu
    Son düzenleme: 2 Eylül 2014
    mc_307 bunu beğendi.
  2. çok sağolun , rootlu note 3 n9000Q telefonumu unroot yapmak isterken, firware... kies ... tarzı bişeyler geldi telefon açılmaz olmuştu. bu dosyayı odinle yükledim anında telefon açıldı ve eskı haliyle...

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  3. Rica ederim. Yardımcı olabildiğime sevindim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Peki , bu model için telefonumdan bişey silinmeden unroot nasıl yapabilirim. Ve bu sayacları nasıl sıfırlarım. Güncelleme denetleyince cihaz modifiyeli diyor . Bundan kurtulmak istiyorum ama telefon silinmeden. Nasıl yapmalıyım..

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Mobil cihaz ile gönderdi
  6. o sayacın sıfırlanması güncellemeyi açacak mı şimdi hemen deneyeceğim.. sanırım hiç bir dosya silinnmiyor..

7. Evet güncellemeyi açacak rootda gidecek. Wipe data yapman lazım yani sıfırlaman lazım. Başka çaresi yok yedek almadan işe girişme derim. :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Bende tam yapacaktım :)
    Ordaki dosyayi odinle yükleyip, bootloader yapmayacaktım. O sayede düzelir sanmıştım. Yani dosyalar silinmeden güncellemeyi açmak.
    Birde orjinal tr firmware nerden bulabiliriz. 9000Q için

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. sammobile/firmware
    Bölümünde SM-N9000Q diye arat çıkar

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Üyelik mi istiyor bir türlü indiremedin. Sizin üyeliğiniz varsa linki burdan verebilirmisiniz

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Benimde vardı ban yedim :D üyelik açmak tam bir kriz uzun vaktin varsa uğraşmak en iyisi :(

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 07:11