Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy Gio mu iPhone 2g mi?

Sponsorlu Bağlantılar

mode01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Gio mu iPhone 2g mi?
cevaplarınızı bekliyorum

pRime.

pRime.

Üye
Galaxy Gio :oke:

• Beğen
Tepkiler: mode01
KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
gio

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Galaxy Gio

• Beğen
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
2g de artık hiç bir klass kalmadı ki 3g s mi bile sattım. gio daha klass

• Beğen

mode01

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekürler arkadaşlar büyük ihtimal Gio alacam. Galaxy Gio kullananlar varsa görüşlerini alabilirmiyim.

stoneman123321

Üye
Glaxy Gio al Pişman olmassın :oke:

mode01

Üye
    Konu Sahibi
turancen videolarını izledim teşekkürler bişe soracam asphalt5 ve 6 yı çalıştırırmı galaxy gio:hmmm

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
2g çooooook eskidi.
Gio androidli.
Yerinde olsam samsung gio alırım.

hhhgggffff

Üye
kesinlikle gio bir kullanıcı olarak

61semih

61semih

Üye
sadece oyun ıstersen ayfon al ama onunda ıslemcısı yenı oyunları kaldırırmı bılmıyorum :D

buket2

buket2

Üye
iphone bence... tamam samsung android işletim sistemine sahipte çok kalitesiz bir marka oldu son zamanlarda. ikisi arasındaki tercihim iphone olurdu mecbur kalsam. ama onun haricinde çok iyi markaların androidli telefonları çıkmışken sadece ikisi arasında seçim yapılması bence saçma...

hoss

hoss

Üye
2g antika oldu , gio al

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Tartısmak bile çok saçma tabiki Gio.
Yılların telefonu 2G

samety500

samety500

Üye
iphone bence... tamam samsung android işletim sistemine sahipte çok kalitesiz bir marka oldu son zamanlarda. ikisi arasındaki tercihim iphone olurdu mecbur kalsam. ama onun haricinde çok iyi markaların androidli telefonları çıkmışken sadece ikisi arasında seçim yapılması bence saçma...
ne alaka ya gio şu anda galaxy ailesinn en iilerinde galaxy ace ile tek fark falş ve 5 mp olmaması :D 2g de ne

nexpow

nexpow

Üye
gio

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Gio tabiki

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi Galaxy Gio. Iphone'a çıkan oyunların bazıları belli sürümü istiyor. 2g'nin sürümü çok eski onu geçtim artık 3gs'in bile desteklemediği oyunlar çıkmışken 2g almanın bir mantığı yok. Ayrıca Gio'nun kamerası da çok daha iyi 2g'den :oke: