Yardım Samsung Galaxy Alpha (G850F) - GÜNCELLEME SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

ysrkvs

ysrkvs

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Alpha (G850F) - GÜNCELLEME SORUNU
Arkadaşlar ingiltereden bi arkadaşımın getirdiği Galaxy Alpha G850F telefonu satın aldım kullanıyorum. Oldukça memnunum aslında ama Lollipop güncellemesi yayınlanmasına rağmen halen bu telefona gelmedi. Sürekli kontrol ediyorum ama sonuç alamıyorum her yolu denedim. Samsung Yetkili servis fabrika ayarlarına dönüp tekrar denememi söyledi onuda yaptım ancak hala güncelleme gelmedi. Kontrol ettiğimde en güncel yazılımlar zaten yüklü diyor. Alpha kullanan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

byAndroid

byAndroid

Üye
Sakın lolipop güncellemesini yükleme pişman olursun. Pil süresi falan iyicene azalıyor.

ysrkvs

ysrkvs

Üye
    Konu Sahibi
Gelse yükleyecem ama güncelleme gelmedi. Bu konuda baaya araştırdım pişman olan da var memnun olanda. Sen hangi telefona yükledinde pişman oldun? Benim nasıl yükleyeceğmi biliyor musun? Lollipop yükledikten sonra tekrar Kitkat'a dönüş olmuyormu pişman olursak?

Rancho

Rancho

Üye
Sammobile den modeline göre rom u indirip odin ile atabilirsin.

byAndroid

byAndroid

Üye
Gelse yükleyecem ama güncelleme gelmedi. Bu konuda baaya araştırdım pişman olan da var memnun olanda. Sen hangi telefona yükledinde pişman oldun? Benim nasıl yükleyeceğmi biliyor musun? Lollipop yükledikten sonra tekrar Kitkat'a dönüş olmuyormu pişman olursak?
Ben memnunum s3 minide lolipop tan :D
Alpha kullanlar şikayetçi lolipoptan nedeni yavaşlama ve pil süresinin düşmesi
Eski haline dönebilirsin

• Beğen
Tepkiler: ysrkvs
ysrkvs

ysrkvs

Üye
    Konu Sahibi
Sammobileden hangi roomu yüklemeliyim. Bi sitede tarif etmişler malezya room koymuşlar. onu yükledim güncelleme oldu fakat türkçe çıkkmıyo bu kez telefonda türkçe dil yok. hangi room kurarsam türkçe destekler. acil yardım bekliyorum. G850F telefon modelim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sammobileden hangi roomu yüklemeliyim. Bi sitede tarif etmişler malezya room koymuşlar. onu yükledim güncelleme oldu fakat türkçe çıkkmıyo bu kez telefonda türkçe dil yok. hangi room kurarsam türkçe destekler. acil yardım bekliyorum. G850F telefon modelim

Rusya romunu kurabilirsin. Türkçe mevcut

• Beğen
Tepkiler: ysrkvs
ysrkvs

ysrkvs

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Şimdi indiriyorum umarım olur.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
ysrkvs

ysrkvs

Üye
    Konu Sahibi
Yardımın için teşekkür ederim kardeşim. Fransa romunu yükledim türkçe oldu. Ayrıca güncelleme sonrası sıkıntı yaşayan arkadaş varsa aynı sorunları bende yaşadım. Güncelleme yükledikten sonra format atarsanız bütün sıkıntılar ortadan kalkıyor. Şuan hiçbi sıkıntı yaşamadım şarj da normal önceki gibi ilk izlenim olarak..

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
geri dönemezsiniz samsung telefonlarında downgrade yapılamıyor eğer pişman olursanız o şekilde gelecek güncellemeye kadar beklemek zorundasınız

byAndroid

byAndroid

Üye
Geri döner dönüyorlarda zaten. Odin le rom kurar.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Geri döner dönüyorlarda zaten. Odin le rom kurar.
samsung knox ile birlikte downgrade'i kaldırdı diye biliyorum
bazı test sürümleri(yani ota ya gelmemiş güncellemeler)dışında geri dönüşü iptal edildi

byAndroid

byAndroid

Üye
Sayaç artabilir sadece alt sürüme geçerken. Geri dönüş var

ysrkvs

ysrkvs

Üye
    Konu Sahibi
Sammobileden 4.4.4. Kitkat sürümünü indirip atamıyor muyuz yani tekrar istersek? Bence de olur gibi geliyor ama denemedim hiç.

Karavelaa

Üye

Üst Alt