Haber Samsung artık Galaxy S6 ailesini güncellemeyecek!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bilgisayar ile telefonu, android ile windowsun çalışma sistemini karşılaştıranlara ne desen boş...
Samsungun ürettiği bilgisayarlardaki donanımsal hataları görmüş olsanız mideniz bulanır.
Genel anlamda örnek vermek için yazdım ben onu. Bir tek sen mi anlıyorsum bilgisayrdan?

PALA.

PALA.

Üye
Benim bilgisayar Samsung. :D

Aslına bakılırsa eğer güncellemeler donanım konusunda hata veriyorsa desteklemiyordur. Ama Samsung ve Apple artık çakal olmuş. Garanti Belgesi verir gibi güncelleme veriyor ve ondan sonra desteği kesiyor. Ama işe yaramayan takoz telefonlar bile güncelleme alır. Ama uğraşmıyorlar. Neden derseniz? Çünkü, yeni ürün satmanın peşindeler ve teknolojide değişim istiyorlar. Millet bu tür konularda hassas ve tepkili olsaydı şu an durumlar değişik olurdu.
Samsung 1. ve 2. nesil intel işlemcili cihazlarındaki hileleri çoğu kişi anlamadı ama israf kaynıyor...

İntelin mimarisi sorunlu sandy bridge işlemcilerini kullanması, hm65 anakartlarda sata 2 soket kullanması, işlemcideki optimus teknolojisini devredışı bırakması, bios güncellemesi beklemeyin zaten 1 tane yapar oda windows ile uyumlu değil.
Tüm bunlar neyse de uefi desteği sunduğu anakartlarda bazı sürücüler hatalı çalışıyor, klasik bios için tasarlanmış.
Samsung ile defalarca iletişime geçtim, servislerin durumu içler acısı, yazılımsal sorun için anakart değiştirmeye kalkıyorlar...
Bir tek sen mi anlıyorsum bilgisayrdan?
Öyle bir iddiam yok, şahsen bilgisayarın B sinden anlıyorum diyemem :hmmm

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Hem şikayet ediyorlar hem de kullanıyorlar. Madem güncelleme bu kadar önemli alsınlar o zaman saf androidli telefon. Adam bilgisayarını güncellemez programları miladı doldurmustur ama telefona güncelleme gelmiyor.

Aldığın şet bir cihaz. Burda denen androis 8 veya 8 den sonrasını almayacak değil direk güvenlik güncellemesi almayacak deniyor. Bir işlemci bie ekran kartı alsığında bile kaç yıl güvenlik güncellemesi geliyor aldığım şey benim SAMSUNG un touchwizi değil telefonu telefonda bir donanımdır. Bu cihaz çalışabilir olduğu sürece güvenlik güncellemesi almak zorundadır. Yükseltme vermezsin o ayrı bir olayda oda etik değil fakat güvenlik güncellemesini kesmek ap ayrı bir olay. Şirketlerin bu saçma politikalarını eleştirmeyip direk aman demekte ot gibi yaşamaktan başka birşey olmuyor sonuçta he Android 8 i veriyor ona şaşırdım eyvallahta. 100 200 KB gelen güvenlik güncellemesini kesmekte ayrı saçmalık be

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aldığın şet bir cihaz. Burda denen androis 8 veya 8 den sonrasını almayacak değil direk güvenlik güncellemesi almayacak deniyor. Bir işlemci bie ekran kartı alsığında bile kaç yıl güvenlik güncellemesi geliyor aldığım şey benim SAMSUNG un touchwizi değil telefonu telefonda bir donanımdır. Bu cihaz çalışabilir olduğu sürece güvenlik güncellemesi almak zorundadır. Yükseltme vermezsin o ayrı bir olayda oda etik değil fakat güvenlik güncellemesini kesmek ap ayrı bir olay. Şirketlerin bu saçma politikalarını eleştirmeyip direk aman demekte ot gibi yaşamaktan başka birşey olmuyor sonuçta he Android 8 i veriyor ona şaşırdım eyvallahta. 100 200 KB gelen güvenlik güncellemesini kesmekte ayrı saçmalık be
Kapitalzim bu yüzden var zaten.

Üst Alt