Samsung Galaxy Ace GT-5830i format atmaya çalıştım becermedim telefomn açılmıyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace GT-5830i format atmaya çalıştım becermedim telefomn açılmıyor yardım
selamun aleyküm sayın üstatlarım konu başlığında anlatığım gibi samsung galaxy ace 5830i nin 2.3.6 hatırladım kadarıyla böyleydi işletim sürümü güncellemek istedim şu iki videodaki nin aynısını uygulamaya çalıştım ama becermedim zaten bu videoda kinin aynısını yaptım ondan sonra ne olduysa oldu telefon açılıyor samsung galaxy ace 5830i yazıyor ve ikinci videodaki yazılımı Android KitKat 4.4.2 yüklemeye çalıştığımda se hafıza kartını açmıyor hafıza kartı sağlam ama açmıyor fotodaki hatayı veriyor sayın hocalarım ne yapmam lazım bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor ??somuru:somuru:somuru: yardımlarınız için şimdiden teşekkürler selametle sayın hocalarım

hata resmi:

yükledim yazılım videosu hatayı verdiren video ilk bu yazılımı yükledim hafıza kartından ne olduysa bundan sonra oldu
Installing Clockworkmod 6.0.4 in
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yüklemek istedim Android KitKat 4.4.2 işletim sitemin videosu:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

The Shadow

The Shadow

Üye
S5830i ye S5830 dosyalarını atmaya çalışırsan böyle olur. Odinle stock rom at.

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
hocam hafıza kartını okutamıyorum ne ypamam grekiyor ??

The Shadow

The Shadow

Üye
Odinle stock rom at dedim ya. Hafıza kartın telefon düzeldikten sonra düzgün bi şekilde çalışmaya devam eder zaten.

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
paki nasıl atacağım hocam bna tarif edermisniz ben 4.4.2 Android olmasını istiyorum bana yardımcı olurmunzu sayın hocam ??

The Shadow

The Shadow

Üye
paki nasıl atacağım hocam bna tarif edermisniz ben 4.4.2 Android olmasını istiyorum bana yardımcı olurmunzu sayın hocam ??
Hayatta her istediğin olmaz :sirit: 5830i için en yüksek 4.0.4 var o da çok sorunlu. Bence 2.3.6 ya devam et sen.

• Beğen
Tepkiler: Dede
onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
peki tamam hocam ben teli nasıl eski haline getireceğim yardımcı olur musunuz hocam ??

The Shadow

The Shadow

Üye
peki tamam hocam ben teli nasıl eski haline getireceğim yardımcı olur musunuz hocam ??
Sammobile a üye ol ordan cihazın için uygun olan türkiye romunu indir kur odinle wipe at tamamdır. Odin kullanımını bilmiyosan nette araştırabilirsin.

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
tamam hocam Allah sizden razı olsun deneyim bir yapamazsam size özelden yazabilir miyim hocam yardım almak için şimdiden çok çok teşekkürler selametle

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
tamam hocam Allah sizden razı olsun deneyim bir yapamazsam size özelden yazabilir miyim hocam yardım almak için şimdiden çok çok teşekkürler selametle
Yaz tabii cevaplarım nerdeyse 7/24 açığım :ehe

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun hocam maşallah:nazar::worshippy:hocam ben programı indiremiyorum siteyede üye olamadım program sizin elinizde mevcutsa bana verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler selametle

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Firmware şu :
S5830i nin hangi odini desteklediğini bilmiyorum bakıcam şimdi indirin önce siz bi bunu :)

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
indiriyorum hocam hemen HOCAM SİZİ BANA ALLAH gönderdi ALLAH sizden kat kat razı olsun keşke herkez sizin gibi olsa canım kurban teşekkürkler

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Bu da odinin linki :

Son düzenleme:
onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
HOCAM ŞUANDA BU İNDİRDİĞİM PROGRAM NE İŞE YARIYOR ANLATIRMISINIZ ??

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
indirmiyorum hocam hata veriyor hata resmi

onurx5

onurx5

Üye
    Konu Sahibi
yine aynı hata hocam açmıyor Allah Allah

Üst Alt