Samsung Galaxy Ace aldım programlar ve telefonun kullanımı hakkında yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

must20

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace aldım programlar ve telefonun kullanımı hakkında yardım.
Bu aldığım ilk androidli telefon arkadaşlar biraz yardımcı olurmusunuz ne tarz programlar ,uygulamalar var yüklemeliyim ,telefona yararlı olucak felan filan işte anladınız siz ,eminim çok değişik ve güzel şeyler vardır...

tarayıcı olarak da ne kullanayım.

tap tap revenge 4(android) böyle bi program varmış ne işe yarıyor acaba

mesaj kısmını beğenmedim ama gelenler ve gönderilernlerin aynı yerde olması saçma.

----------Eklendi @ 16:42:51 ---------- Yazıldı @ 16:36:12 ----------

+ şarjı yönünden pek iyi değil galiba dün gece sabaha kadar bıraktım 7-8saat felan şimdi, 6 -7 saatte yüzde 20 felan kaldı şarjı öyle fazla da kurcalamadım yani...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
android ler öyledir genelde heleki bu samsung ise şarj az gider. Zaten android destek bölümünde açmışsın konuyu. Aynı bölüm içinde kategori olarak ayrılmış uygulama indeksi bulunuyor. Açılan her android uygulama için özellik ve açıklama yapılmış. Çeşit çeşit bir birinden güzel uygulama var. Ancak her uygulamayı burada açıklamak hem uzun iş hemde anlamsız olur.

must20

Üye
    Konu Sahibi
Belli başlı uygulamaları söylseniz ,link verseniz yeter arkadaşım yani... kaç tane ki zaten 10 tane 15 tane en fazla.

61semih

61semih

Üye
şarkj konusunda zamanla duzelecektır tabıkı 3gun gıtmeyecektır şarjın normal kullanımda fakat 1,5 gunu rahat tamamlarsın kullanıma bağlı olarak.mesaj konusunda wm dede boyleydı en azından wm6.5te şahsen ben alıskınım.oyun uygulama konusunda

bu lınkten bakabılırsın hemen hemen gereklı butun uygulama ve populer oyunlar burada mevcut:good:

*** Forum linki paylaşmak yasaktır.

Üst Alt