Samsung E5 Arkası açılmaya başladı

Sponsorlu Bağlantılar

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
Samsung E5 Arkası açılmaya başladı
Arkadaşlar nereye yazmam gerekiyor bilemedim kusuruma bakmayın 20 Şubat tarihinden beri Samsung E5 kullanıyorum 1 kaç gün önce arkasının şiştiğini fark ettim. Telefonun güç tuşunun yanı iyice açılmış tırnak bile giriyor azıcık zorlasan açılacak samsung servisine verdik bişey yok diye geri verdiler çok ta kurcalamak istiyorum aslında ama kendimi tutuyorum bişey olur mu vana sorun yaratırmı?

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar nereye yazmam gerekiyor bilemedim kusuruma bakmayın 20 Şubat tarihinden beri Samsung E5 kullanıyorum 1 kaç gün önce arkasının şiştiğini fark ettim. Telefonun güç tuşunun yanı iyice açılmış tırnak bile giriyor azıcık zorlasan açılacak samsung servisine verdik bişey yok diye geri verdiler çok ta kurcalamak istiyorum aslında ama kendimi tutuyorum bişey olur mu vana sorun yaratırmı?
Batarya sismistir

Telefonu hiç kurcalamadan sana vermişler geri :)

Telefonu daha önce düşürdün mu hiç

S6 da aynısı bana yapmışlardı başka servise verdim başarı servisine değişim yaptılar paramı aldım gittim vatan dan aldım

Yani demem şu servis o telefon ile ilgilen Memiş tüketici haklarına başvurup para iadesi alabilirsin

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
Batarya şişti diye verdik zaten ben kendim götürmedim benim dedem bayağı teknolojik biri ona verdim ona bişeyi yok bunun diye geri vermişler
tüketici haklarına nasıl başvurmam gerek biraz cahilim de telefonu düşürdüm ama hep kabı vardı ve cam ekran koruyucusu vardı başka servise götürürdüm ama servislerin yerini bilmiyorum isterseniz şişkinliğin resmini de atabilirim

hikmet366

hikmet366

Üye
Batarya şişti diye verdik zaten ben kendim götürmedim benim dedem bayağı teknolojik biri ona verdim ona bişeyi yok bunun diye geri vermişler
tüketici haklarına nasıl başvurmam gerek biraz cahilim de telefonu düşürdüm ama hep kabı vardı ve cam ekran koruyucusu vardı başka servise götürürdüm ama servislerin yerini bilmiyorum isterseniz şişkinliğin resmini de atabilirim
Telefonu düşürdüğün için açılmış olabilir

Hangi ilçede oturuyorsan oranın kaymakamlığa başvuracak sin

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
Başka bir servise götürürüm yapmazlar ise başvururuz
Teşekkürler bu arada

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Bülent872

Bülent872

Üye
Samsung pişmanlık arkadaş adamların her şeyin kötü ve eksik olur mu.

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
E5 i alırken samsung almayacaktım tam Casper alıyodum ne olduğunu anlamadım bi baktım elimde e5 var kasadayız herşey çok hızlı gerçekleşti

Üst Alt