Samsung E-250 KIZAK SORUNU Acil Yardım Lütfeen

• 16 Nisan 2011
  • 2799 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar,
    Ben Samsung E250 kullanıyorum.Bugun Telefonun kızaktakı yon tusları acma kapama tusları gayet iyi çalısıyordu.Yerede düşmedi telefon

Sorunum şu ; Telefonun kızagını ındırınce yön tusları calısıyor acma kapama felan vs..
    Telefon kızagını yukarı dogru kaldırınca calışmıyor sebebi ne olabılır lutfen yardım edın

Telefonumun ayarlarıyla oynadım bugun şöyle : Ayarlar / Telefon Ayarları / Kaydırma / Yukarı Aşagı ayarlarıyla oynadım ( Kızagı aşagı indirince işlem bitmesin moduna aldım bu kadar sizce sorun ne olabılır Kızak Aşagıda iken yon tuslarım calısıyor... Şimdiden sagolun

Yazan: ReD012
  2. Ekran filmi hasar görmüştür

3. kardeş şimdi kızak yukarıda iken yanıtı red etme tuşu calısıyor dıgerlerı calısmıyor ? bu arada filtrede sorun varsa telefoncuya qötürmem lazım degil mi ??

4. Ara film gitmiş,yakında kızak kapalıykende tuşlar basmamaya başlar.Götür telefoncuya 10 tlye hallederler eğer elektronik ile ilgiliysen 5 tlye D serisi e250 film bandı alıp kendin değiştirebilirsin ;)

5. kardes o telefonlar artik tarihe karisti ya at cope 88 model murat 131den farki yok onun ;)

6. ben hala kullanıyorum,telefonu parçaladım boyası falan kalmadı ama yazılımında en ufak sorun dahi yok :) Ama malzeme kalitesi olarak pek memnun değilim açıkcası

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 22:02