Samsung E-250 KIZAK SORUNU Acil Yardım Lütfeen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReD012

Üye
    Konu Sahibi
Samsung E-250 KIZAK SORUNU Acil Yardım Lütfeen
Arkadaşlar,
Ben Samsung E250 kullanıyorum.Bugun Telefonun kızaktakı yon tusları acma kapama tusları gayet iyi çalısıyordu.Yerede düşmedi telefon

Sorunum şu ; Telefonun kızagını ındırınce yön tusları calısıyor acma kapama felan vs..
Telefon kızagını yukarı dogru kaldırınca calışmıyor sebebi ne olabılır lutfen yardım edın

Telefonumun ayarlarıyla oynadım bugun şöyle : Ayarlar / Telefon Ayarları / Kaydırma / Yukarı Aşagı ayarlarıyla oynadım ( Kızagı aşagı indirince işlem bitmesin moduna aldım bu kadar sizce sorun ne olabılır Kızak Aşagıda iken yon tuslarım calısıyor... Şimdiden sagolun

Utku

Utku

Üye
Ekran filmi hasar görmüştür

ReD012

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;3374396' Alıntı:
Ekran filmi hasar görmüştür

kardeş şimdi kızak yukarıda iken yanıtı red etme tuşu calısıyor dıgerlerı calısmıyor ? bu arada filtrede sorun varsa telefoncuya qötürmem lazım degil mi ??

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Ara film gitmiş,yakında kızak kapalıykende tuşlar basmamaya başlar.Götür telefoncuya 10 tlye hallederler eğer elektronik ile ilgiliysen 5 tlye D serisi e250 film bandı alıp kendin değiştirebilirsin ;)

talat5361

Üye
kardes o telefonlar artik tarihe karisti ya at cope 88 model murat 131den farki yok onun ;)

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
kardes o telefonlar artik tarihe karisti ya at cope 88 model murat 131den farki yok onun ;)

ben hala kullanıyorum,telefonu parçaladım boyası falan kalmadı ama yazılımında en ufak sorun dahi yok :) Ama malzeme kalitesi olarak pek memnun değilim açıkcası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt