samsung b7722 kullananlar buraya

Sponsorlu Bağlantılar

aerkunt

Üye
Arkadaşlar 1 ay önce b 7722 aldım.aynı sorunlar bende de var.ses karşıya kesik kesik gidiyor,baze çağrı geldiğinde ne açabiliyorun ne de red edebiliyorum.yazılım hatası olabilir diyorlar.PC programı Kies yetersiz ve agır çalışıyor.

scofield5959

Üye
Ben açamadım rarı şifre falan dio yardımcı olur musunuz?

inatcisevdalim

Üye
Arkadaşlar bu telefona gps ve pusula yüklenilmiyo mu bi bilen var mı????

gorgorasli

Üye
Lan olmuyo edicem yapıcaın iyileğe

• Beğen
Tepkiler: alaimi

fotoaktüel

Üye
Selam arkadaş.O konuda haklısın hatta samsung lindy deki özellik bizimkinde yok.Mesela.Radyo için gerekli olan kulaklık girişi hem yuvarlak hem yassı olarak çift yapılmış.bizimkinde ise tek.Ama ben açıkçası memnunum.

azrailcim

Üye
sim kartının 128 kb değil. bu sorun düşük kb li sim kartlarda yaşanıyor

umuts6

Üye
arkadaşlar merhaba samsung b7722 telefon aldım wifiden internete girmeye çalıstıgımda dns ayar hatası verıyor ve cozemedım yardım edebılırmısın

author4

Üye
dijital pusula kullanan var mı acaba? ben bulamadım ama bir arkadaşımda vardı.

inatcisevdalim

Üye
mrb arkadaşlar. sitede çoğunlukla sıkıntılar dile getirilmiş çözüm nerdeyse yok :S benim telde de müzik playerde müzikler bazen yarım kalıp bi yerden sonra çalmıyo ve diğer müziğe atlıyo ve aynı müzikte aynı yerde gene yapıyo. geçemiyor yani ama ilerisine elimle geçirdiğimde çalıyor. hatta bazı parçaların arasında başka parçalardan alıntı yapıyor :S başka böyle olan ve çözümünü bulan arkadaş var mı ne yapmak lazım ?????

--------------- Ekleme ---------------

Ben açamadım rarı şifre falan dio yardımcı olur musunuz?

MaxiCep Teknoloji Portalı olması lazım şifre

mrb arkadaşlar. sitede çoğunlukla sıkıntılar dile getirilmiş çözüm nerdeyse yok :S benim telde de müzik playerde müzikler bazen yarım kalıp bi yerden sonra çalmıyo ve diğer müziğe atlıyo ve aynı müzikte aynı yerde gene yapıyo. geçemiyor yani ama ilerisine elimle geçirdiğimde çalıyor. hatta bazı parçaların arasında başka parçalardan alıntı yapıyor :S başka böyle olan ve çözümünü bulan arkadaş var mı ne yapmak lazım ?????

w ww.maxicep.com olması lazım şifre. geç kalmış olabilir ama :)
.....

ensarb

Üye
Merhaba
Herkes telefonundan memnun mu?

ruzgar2134

Üye
you tubeyi açmak için menü-ayarlar-uygulama ayarları-medya oynatıcı-vod ayarları-mms ile bğlanttıyı hangi ayar sağlıyorsa onu işaretle örneğin vodafone mms veya avea mms gibi

agaoglu30

Üye
değerli arkadaşlar ben kullanıyorum bir hafta oldu alalı fakat sizin dediğiniz sorunların hiç birini yaşamıyorum. gayet güzel ve hoş bir telefon. tek sorun bana göre mesela fazla pargramlarının olmaması. nokıa gibi programları yok mesela.temaları yok mesela.
ama çok güzel gayet iyi bir telefon :)

• Beğen
Tepkiler: alaimi

ersoymurat

Üye
arkadaşlar süper bir telefon gerçekten tavsiye ederim olağan üstü değil ama çok güzel hiç bir sorun yok

shagy24

shagy24

Üye
Sizdede Aynı şey varmı? tema değiştirilemiyor..yani yıllarca aynı renkte kullanacağız.internete girince berbat kasılıyor.karizma süper ama ağır abi gibi kalıyor.

ruzgar2134

Üye
Samsung gt-b7722 telefon kullanıyorum samsungun haritası ingilizce olduğu için google güncel 2.3.2 versiyonlu haritasını yükledim fakat telefonun bu defa dokunmatik özelliği çalışmıyor.ayrıca dokunmatik özelliği olan haritalar yükledim fakat konumum özelliği yok. Tekrar samsungun orjinal haritasını yüklemek istiyorum.bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ediyorum.

B7722

Üye
arkadaşlar türkçe firmware var mı? Samsung support ve türkçe sitedeki firmware linkini göndermeyin o link boş!

zafidik

Üye
arkadaşlar bende bu tlf 1 hafta önce aldım yanlız bir problem yaşıyorum. vodefone cepnet üyesi oldum sınırsız internet. internete girebiliyorum haberleri falan okuyorum fakat youtube girip vidyo izleyemiyorum. ara belleğe alınıyor diyor am sonra sunucu ile bağlantı koptu diyor. ama wife ile bağlandığımda hiçbir sorun olmuyor vidyoları açıyor. yani anlıyacağınız işin içinden çıkamadım. acele yardım lütfen.....

ayarlar>uygulama ayarlar>medya oynatıcı>vod ayarları buradan vod ayarını kullandığın şebekenin wap ayarını seçmen gerekli bu şekilde youtube'dan video izleyebilirsin

midas34

Üye
ustalar bende cıhazı bugun yenı aldım benım sorunum 1 sımkart 3g yi goruyo ekranda fakat 2 sı 3g gormuyo yayarlardanb baktım bulamadım 2 hattımı bıturllu 3g ye gecıremedım ayarı falan vatrmı aacaba degerlı bılgılerınızı paylasırsanız sevınırım saygılar

NuMuNeLiK

Üye
bildigim kadariyla ikisinide 3g de calistiramiyorsun.sadece birinci hat galiba 3g özellige sahip.

Üst Alt