samsung b7722 kullananlar buraya

• 24 Ekim 2010
  • 47412 Okunma
  • 58 Cevap

1. merhaba arkadaşlar.

samsung b7722 ile ilgili sitede pek paylaşım bulunmuyor. burada kullanlar tecrubelerini ve buldukları uygulamaları paylaşırsa diğer forumlarda gezmemize gerek kalmaz.

bende yeni aldım daha kurcalama şansım olmadı. öğrendikçe yazmaya çalışacağım

Yazan: hatipoglu_ali
    conqueror_51 bunu beğendi.
  2. ben kullanıyorum, genel olarak beklentileri karşılıyor, ancak konuşmalardaki ses kalitesinin alt düzey bir telefon kadar oluşu ve arayan kişinin fotografının kocaman ekranda küçük kalması ve büyütülememesi eksikliğini hissettiklerimden..

3. ben yeni aldım telefonu internet hızı cok iyi dokunmatik ekranı biraz daha hassas olabilirdi ekranı genel olarak güzel bir telefon nokia kullananlar alışmakta zorlana bilir 1 ve 2. hatta geçiş yapmak yandaki tuşla çok kolay

4. http://rapidshare.com/#!download|861tg|421364959|Samsung.rar|115117

direk indirme linki arkadaşlar oyunlar ve programlar çoğunu denedim çalışıyor. bazıları dokunmatik değil.onlarda da ekranda tuşlar çıkıyor zaten... rarın şifresi var . rar dosyasını bir kaç kez açıp kapatın .. açılınca şifresi orada yazılı olacak rahatlıkla çıkartıp kullanabilirsiniz...

musoda bunu beğendi.
  5. merhaba
    acaba verdiğiniz programlar oyunlar fotolar nasıl kurulacak direkt telefona atıp attığımızı zaman olur mu?
    şimdiden teşekkürler

6. Merhaba arkadaşlar,
    Ben Samsung B7722 1 ay önce aldım. hoşuma gitti. Müzik dinlerken sesi çok iyi çıkıyor. Radyo'dan kayıt yapabiliyorsunuz. Resim kalitesi de çok iyi. Gece ve gündüz olarak çekim yaptım. Işık Portresi ve Panaoramik çekim modu var. Orjinal 2 Gb hafıza kartı çok iyi çalışıyor. 4 GB ve 8 GB hafıza kartı taktığın zaman menülerde kasma oluyor ve telefon çok yavaşlıyor. 8 GB kadar hafıza kartı desteklediği yazıyorlar ama maalesef. Jar uzantılı dosyaları direkt telefona atarak kurabiliyorsunuz.

7. ben 3 adet aldım şans mı bilemem ama ses bazen karşıya gitmiyor karşı tarafın sesi çok net bana geliyor bu sorun 3 telefondada vardı hepsini iade ettim

8. Merhaba arkadaşlar;
    B7722 yi yeni aldım yaklaşık 1 hafta oluyor. Şimdiye kadar bi sorun yok ama daha hafıza kartım yok. benim kullanma klavuzunda 16 GB a kadar destekli yazıyor. Neyse Sormak istediğim şey ARAMA SESİ ÇOK AZ ÇIKIYOR. TELEFONUN ÇALDIĞINI ÇOĞU ZAMAN DUYMUYORUM. SAMSUNGLARIN SES YÜKSELTEBİLMEK İÇİN ŞİFRELERİ OLUYORMUŞ. BU TELEFON İÇİN BU ŞİFREYİ BULAN VAR MI???

9. benim telefon ingilizce bunu nasıl türkçeye çeviririm

10. bu telefondan şifre konmamış ağlarla internete bağlanamıyorum.. şifreli wireless bağlantılarında şifreyi girip bağlanabiliyorum ama şifre istemeyen bi bağlantıysa bağlan dediğimde ap bulunamadı ya da bağlantı kesildi deyip bağlanmıyor. sorun ne olabilir?

11. arkadaşlar bende bu telefonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum yalnız benim cihazda bi problem meydana geldi avea hattım cihaza takıyorum 3 g şebekesi varken problem yok yalnız 3 g şebekesi olmayan yerlerde yada cihazın 3 g sini kapattığım zaman cihaz sürekli kendi kendine reset atmaya başlıyor ve kullanılmıyor servise gönderdim 10 gün sonra yaptık diye gönderdiler ama yapılan birşey yok.acaba neden olabilir bilgisi olan varmı

12. telefonun menusu ve kalitesi tartışılmaz ama,1.hatta bazen ses karsıya gitmiyor.bu sıkıntı var..

13. ..merhaba arkadaşlar..yaklaşık 1 aydır bende kullanıyorum.genel olarak beklentilerimi karşılıyor.sadece oyun ve uygulamarı çok sınırlı.internette veya apps'tekiler bile yüklendikten sonra java geçersiz biçim hatası veriyor..herhalde telefonun işletim sisteminden kaynaklanıyor...

14. çok saol ejder..

15. aynen bende arkadaşa katılıyorum.Telefon iyi fakat uygulama ve oyun çok çok sınırlı.Telefonun kendi içindeki oyunları bile demo para istiyorlar.
    Birde internete girerken dikkat edin ben aveadan bağlandım google maps'e bi bakıyım dedim 3.4 MB indirmiş 20 tl param gitti.İnternet profillerinden daha önce tarattığınız bi wi-fi adresine tik atın.Yanlışlıkla açınca bağlanamıyor :)

16. arkadaşlar bende 1 hafta oldu alalı şöle bir kurcalayayım bende bişiler paylaşırım

17. uygulamalar nereye kuruluyor?

18. arkadaşlar bende bu tlf 1 hafta önce aldım yanlız bir problem yaşıyorum. vodefone cepnet üyesi oldum sınırsız internet. internete girebiliyorum haberleri falan okuyorum fakat youtube girip vidyo izleyemiyorum. ara belleğe alınıyor diyor am sonra sunucu ile bağlantı koptu diyor. ama wife ile bağlandığımda hiçbir sorun olmuyor vidyoları açıyor. yani anlıyacağınız işin içinden çıkamadım. acele yardım lütfen.....

19. ya arkadaslar bilen birileri yokmu neden yardımcı olmuyorsunuz neden ya hep bana hep bana diyoısunuz samsung b7722 var mesaj aldıgımda bazı telefonlkarın yolladıgı türkçe karakterler çıkmıyor bi sorunum bu sadece yardımcı olabilecek kimse yokmu .!!!!!!!!!!

20. arkadaşlar telefon harika tek eksikliğin gps in olmayıışı

Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:58