Samsung ACE s5830i ROOM Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung ACE s5830i ROOM Yardım :(
merhabalar arkadaşlar,

arkadaşlar ben bir işe kalkıştım elime yüzüme bulaştı teli açamıyorum bana yaradım edin lütfen room düzgün yapmadım tel açılmıyor.

hafıza kartına tablete takarak içine dosya atabiliyorum oradan içine dosya atıp re-boot menüsünde görebiliyorum.

bana uygun room ve nasıl yapacağımı anlatabilecek arkadaş var mı çok acil yardım :/

+++++++++++++++++++

vaterfa

vaterfa

Üye
download veya recovery moda girebiliyormusun ?

• Beğen
Tepkiler: RequiN_1

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
kardeş giriyor başka tabletten pc yardımı ile sd cart dosya atıyorum durum şöyle yardımlütfen ?

bir yer de yanlış mı yapıyorum tek tek anlatayım sana ,

şimdi hafıza kartını başka tablete takıp pc den clock wor, ve diğer 3 room dosyasını yüklüyorum hafıza kartını telefon kapalıyken tlfona takıyorum ve re-boot menüsü için telefonun tuşlarına basıp açıyorum

sonra appy update cm yüklüyorum başka menüye atıyor oradan install zip from sd den - chose zip forum sd card bu 3 dosyayı yüklüyorum sırası şöyle slım_cm.2cooperve- slimgappsmath -slim_cm7_statusbar

bu 3 yaptıktan sonra enjoy slim cm7.2!! yazaıyor installion finished yazıyor geri tuşuyla bi kere geri geliyorum

wipe data/reset yapıyorum all delete ardındaın wipe cache

zaten ana ekrana attı reboot system now son olarak tıklıyorum. en altta rebotting... yazıyor tel kapanıyor samsun yazısı ve model ismi geliyor kalıyor malesef pin kısmı gelmiyor :/

vaterfa

vaterfa

Üye
kurulumda bi hata yok daha onceki kurulumlardan kaynakli sistem sorunlari olabilir, kurmaya calistigin rom da eski surum bi rom pek kullanisli olmaz. benim konularimin icin gingerkat 3.1 diye bi konu var ordaki romu oneririm kitkat temalidir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RequiN_1

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim en eski haline geldi telefon sonunda bana uygun güzel anlatılmış nasıl olacağı açık bir room lazım yardımcı olur musun bana

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
hocam baktımda bu room daha iyi sanki demi

seninki daha sade daha stabil gibi duruyor
burdan indirdim daha sonraki adımlar neler olacak kardeş

vaterfa

vaterfa

Üye
gosterdigin romu hic denemedim stabildir muhtemelen ama tam bilmiyorum, stock rom ustune kurulum yap

1. cwm yi ac
2. wipe data/reset yap
3. wipe cache partition yap
4. advanced e gir ve choose wipe dalvik cache yap
5. install zip from sd card a tiklayip romu bulup sec ve kur

bu kadar

Üst Alt