Öneri Samsung Ace s5830i ROOT 0 Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Ace s5830i ROOT 0 Bilgi
arkadaşlar merhabalar,

sizlerden ricam olacak bu androidde root olayı nedir ?

symbiandaki hack olayı oluyor anladığım kadarıyla.
gelelim mevzuya arkadaşlar samsung galaxy ace kullanacağım bir süre
ancak bu telefona hafıza kartım olduğu halde program yükleyemiyorum hafıza dolu hatası veriyor biraz araştırdım root atılması room falan varmış bana bunlar hakkında yardımcı olur musunuz iyi bir room sistem oluyor galba bu telefonu en verimli şekilde nasıl kullanabilirim.

root room atıp android marketten uygulamarı sd karta nasıl yüklerim.
teşeküürler şimdiden

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
arkadaşlar merhabalar,

sizlerden ricam olacak bu androidde root olayı nedir ?

symbiandaki hack olayı oluyor anladığım kadarıyla.
gelelim mevzuya arkadaşlar samsung galaxy ace kullanacağım bir süre
ancak bu telefona hafıza kartım olduğu halde program yükleyemiyorum hafıza dolu hatası veriyor biraz araştırdım root atılması room falan varmış bana bunlar hakkında yardımcı olur musunuz iyi bir room sistem oluyor galba bu telefonu en verimli şekilde nasıl kullanabilirim.

root room atıp android marketten uygulamarı sd karta nasıl yüklerim.
teşeküürler şimdiden

biraz araştırma ile 30 DK öğrenilecek bir şey önce onu söyliyim

ROOT olayı dediğin gibi Symbiandaki Hack olayı tamamen aynı sistemin kısıtladığı bazı işlevlere tekrar erişme şeklidir ROOT

Hafıza Kartına Taşıma

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: RequiN_1

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim olay benziyor anladım saolasın ben root yaptım bu hack oluyor peki bu symbianda ki cfw yani geliştiriciler tarafından yapılan sistem androidde room oluyor galba ace için room var mıdır kardeşim yüklemesi falan nasıl olacak anlatımlı?

bir de marktten indirirken direk seçim olmuyor mu ?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
kardeşim olay benziyor anladım saolasın ben root yaptım bu hack oluyor peki bu symbianda ki cfw yani geliştiriciler tarafından yapılan sistem androidde room oluyor galba ace için room var mıdır kardeşim yüklemesi falan nasıl olacak anlatımlı?

bir de marktten indirirken direk seçim olmuyor mu ?

uygulama olayı o şekil olmuyor android te verdiğim video da anlatılıyor nasıl yapacağın

evet CFW bizde Custom ROM oluyor ( Stock ROM da Nokia nın orjinal yazılımı oluyor ;) ) Custom ROM listesi :

biraz ingilizcen varsa her linkte ayrı ayrı anlatım mevcut

• Beğen

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim çok yardımcı oluyorsun saol şimdi bu listeden hangisini yüklemeliyim anlayamadım bir de yükleme işlemi nasıl olacak symbianda phoenix vardı androidde ne var ki?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
kardeşim çok yardımcı oluyorsun saol şimdi bu listeden hangisini yüklemeliyim anlayamadım bir de yükleme işlemi nasıl olacak symbianda phoenix vardı androidde ne var ki?

hocam her yükleyeceğin ROM ayrı ayrı özellikleri vardır oradaki listeyi incele hangisi hoşuna giderse linki at bana nasıl yükleyeceğini anlatırım sen sadece ROM u seç yeter ;)

• Beğen

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
kardeş en güncel olan en stabil olanmıdır ki yani en az kasma yapacak hangisi androidde 1 günlüğüm biraz kullanmam lazım bu teli en güncel olan iyi gibi ama
bu iyi gibi kardeş kaldırırsa eğer

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
kardeş en güncel olan en stabil olanmıdır ki yani en az kasma yapacak hangisi androidde 1 günlüğüm biraz kullanmam lazım bu teli en güncel olan iyi gibi ama

hocam ordaki ROM ların hepsi Custom en güncel en stabil diye bir şey yok eğer varsa CyanogenMOD un linkini atarmısınız ? bir bakayım uygunsa onu kuralım size CM Custom ROM larda en iyisidir :oke:
bu iyi gibi kardeş kaldırırsa eğer

hocam bu çok özellikli bi ROM gereksiz kasma yapar cihaz en iyi CM ;)

• Beğen

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
hangi Cm seçelim ki
bir işe giriştik ama ace yazısı kaldı telefon açılmıyorn yardım en acilinden lütfen
kardeşim tel den o 3 dosyayı görüyorum ses açma orta tuş ve kapamaya bastığında ancak açılmıyor tel yardımcı et lütfen

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hangi Cm seçelim ki
bir işe giriştik ama ace yazısı kaldı telefon açılmıyorn yardım en acilinden lütfen
kardeşim tel den o 3 dosyayı görüyorum ses açma orta tuş ve kapamaya bastığında ancak açılmıyor tel yardımcı et lütfen

hocam kurduktan sonra tekrar wipe data yapmayı denediniz mi ?

RequiN_1

Üye
    Konu Sahibi
yardım lütfennnn

Üst Alt