Samsung a7 2017 mause ve klavye yardım

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Samsung a7 2017 mause ve klavye yardım
Şimdi ben durumu kısaca anlatmak istiyorum. Bende samsung A7 2017 tel var. Lakin orjinal şarj aparatı ile flaş okutmaya çalıştım ne denesem bir türlü olmadı . Çok araştırdım root falan dediler yazılım dediler . Bugün anladım ki şarj aparatı yüzündenmiş. Farklı otg apratı denedim geniş girişli ve flaş okudu çok sevindim. Benim sorum ise yollamış olduğum fotodaki aparat ile mause klavye takma imkanı veya hdmı girişi ile bilgisayar ve tv bağlanabilir miyim ve o aparatı telefonum okur mu. Şimdiden teşekkürler.
Aynı zamanda telefon için mause ve klavye kablolu telefona aparat ile bağlamak mı mause ve klavyebluetooth lu olarak bağlamak mı daha sağlıklı ??

Zamanında burada bir soru sorardık 100 cevap alırdık . Nerede o günler :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Resimler Youtube yönlendirmesi olduğundan açılmıyor.

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Resimler Youtube yönlendirmesi olduğundan açılmıyor.

Olmuyor

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bunun hakkında net bilgi almak için, Samsung Destek'den yardım alabilirsiniz. Yada Ürünü satın alıp, Eger beklediğiniz sonuca ulaşamamanız durumunda iade edebilirsiniz. Çünkü bu tip sorularda hiç bir zaman denemeden kesin bilgi sahibi olamazsınız. :oke:

• Beğen
Tepkiler: hakan.620

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Bunun hakkında net bilgi almak için, Samsung Destek'den yardım alabilirsiniz. Yada Ürünü satın alıp, Eger beklediğiniz sonuca ulaşamamanız durumunda iade edebilirsiniz. Çünkü bu tip sorularda hiç bir zaman denemeden kesin bilgi sahibi olamazsınız. :oke:
Yinede deniyeceğim. Umarım olur

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
mhl destekteği varsa
hdmi ile bağlayabilirsiniz

Göndermiş olduğunuz adaptörler MacBook gibi üzerinde Usb Type C haricinde port olmayan cihazlar için
telefonda çalışmayabilir

• Beğen
Tepkiler: hakan.620

Üst Alt