Samsung a tövbeliyim ama şu s3 videosuna baksanıza !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung a tövbeliyim ama şu s3 videosuna baksanıza !
[video]. [/video]

üstelik mayıs sonu avrupada satışa sunulacağı söyleniyor sanal alışveriş sitelerinden sipariş etme şansımızda olacağı için mayıs sonunu beklemelimiyim acaba

'Sefer

'Sefer

Üye
hem video izleyip hemde başka şeyler yapabilmek gerçekten güzelmiş

Türe

Türe

Üye
Adamlar multitasking sinirlarini zorluyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o video izlerken başka şeyler yapma olayı wpde de vardı sanırım..

Racül

Üye
hem video izleyip hemde başka şeyler yapabilmek gerçekten güzelmiş

Bu ZATEN N9'da vardı.

---------- Eklendi @ 09:21:40 ---------- Yazıldı @ 09:14:50 ----------

ayrıca klavye hala sorunlu, daha küçük ekrana sahip iPhone dahi daha basit ve kolay bir klavyeye sahip.

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar mesela internette gezinirken bir süre sonra işlem yapmayınca sönen ekran ışığı siz telefona bakınca tekrar yanıyor profiline baktığınız kişi kulağınıza telefonu götürünce otomatik arama yapılıyor cidden cezbedici özellikleri var

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ekrana her baktığında yanıcaksa bana gitmez onun şarjı :D yani ekrana dokununca açılması daha iyi.. Kulağa götürünce arama da bence ahım şahım bişey değil yani üstüne dokununcada arıyor bir dokunuştan kurtulmak öyle çok aşırı bir kolaylık değil ama kablosuz şarj olayı dersen o cezbedici işte

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ekrana her baktığında yanıcaksa bana gitmez onun şarjı :D yani ekrana dokununca açılması daha iyi.. Kulağa götürünce arama da bence ahım şahım bişey değil yani üstüne dokununcada arıyor bir dokunuştan kurtulmak öyle çok aşırı bir kolaylık değil ama kablosuz şarj olayı dersen o cezbedici işte

ya tabiki çok önemli değil ama olsa kötümü olur :D

furkey

Üye
arkadaşlar mesela internette gezinirken bir süre sonra işlem yapmayınca sönen ekran ışığı siz telefona bakınca tekrar yanıyor profiline baktığınız kişi kulağınıza telefonu götürünce otomatik arama yapılıyor cidden cezbedici özellikleri var

Bada forumundan hatırlıyorum seni... Bunlar eminim normal android telefonlara da kısa zamanda 3. parti telefonlara gelecektir. Önemli olan Samsungu sen de benim kadar biliyorsun. Müşteri hizmeti -10. 0 bile değil yani benim gözümde. Ekranı pentile yani o kadar da iyi bir ekrana sahip değil. Dediğin şeyler de tek tuşluk şeyler genelde. Bence samsungun kahrını çekmeye değmez...

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Bada forumundan hatırlıyorum seni... Bunlar eminim normal android telefonlara da kısa zamanda 3. parti telefonlara gelecektir. Önemli olan Samsungu sen de benim kadar biliyorsun. Müşteri hizmeti -10. 0 bile değil yani benim gözümde. Ekranı pentile yani o kadar da iyi bir ekrana sahip değil. Dediğin şeyler de tek tuşluk şeyler genelde. Bence samsungun kahrını çekmeye değmez...

sende haklısın aslında

---------- Eklendi @ 14:46:38 ---------- Yazıldı @ 14:42:59 ----------

normalde ekrana her baktığında yanmıyor zaten :)
sadece internet kullanırken bir süre sonya internet sayfasında işlem yapmadığın için ışık sönerse ekrana baktığında tekrar ekran ışığı yanıyor bence çok hoş bir özellik olmuş sensörle üstelik bu özellik eminimki ayarlardan kapatılabilir bir özelliktir
kulağa götürünce aramakta olmazsa olmaz bir özellik değil ama çıkan her teknolojik özelliğin güzel bir yanı vardır sen kullanırsın kullanmazsn o başka :oke:

beni sadece düşündüren samsung firmasınn Türkiye satış sorumlusu ve teknik servisleri rezilliği

klongs

klongs

Üye

ekran pentile-matrix nexustakinden farkli

CasuS_87

CasuS_87

Üye
süper yaaa :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt