Sakın Kaçırmayın Bu OYUNU!!!))))) Mission Pandora (((((

Sponsorlu Bağlantılar

ultraslan38

ultraslan38

Üye
    Konu Sahibi
YUH ARTIK.... NASIL EDİLMİYOR YHAWW....:pro:

karakral

Üye
Arkadaş yılın oyunu diyosunda galiba 2004 yılını oyunu diyecektin.ayrıca bu oyun 6630 n70 te reset attırıyor.

ultraslan38

ultraslan38

Üye
    Konu Sahibi
2004 yılımı zuhahaha :kop: kardeş sen hangi devirde yaşıyosun yha...2004 yılında telefonda mario tarzı oyunlar bile oynayamıyorduk bi de bu oyuna bak.... kardes bu oyun yeni değilse bile o kadar eski değil yhaw yapma etme gözünü seviyim...:sn:

beşiktaş444

beşiktaş444

Üye
bu oyun 3500 lar için geçerlimi

ultraslan38

ultraslan38

Üye
    Konu Sahibi
walla denemek lazım bişi diyemiycem...:yuru

bilginona

Üye
Saygılar....

ultraslan38

ultraslan38

Üye
    Konu Sahibi
senin oyun anlayışın bu iştee....Sen istisnasın kardeşim herkes sevdi oyunu... Atalarımız boşuna dememiş eşşek hoşaftan ne anlar diye...:coold: seninde bu oyunu sevmeni bekleyemeyiz zaten. daha dünkü çocuksun yhaw ben bu siteye 1 yıldır üyeyim siteden atılacak biri varsa o da sensin. hadi naşşş :box

bilginona

Üye
Sevgiler.... :)

midnightman

Üye
Harbi ya ben bu oyunu 3-4 sene evvel oyamıştım. Daha yeni mi yılın oyunu oldu bu? :ehe

ultraslan38

ultraslan38

Üye
    Konu Sahibi
TAMAM ... MADEM YARANAMADIK SİZLERE ATIN O ZAMAN BENİ BU SİTEDEN.KARDEŞ BU OYUNU BEN İLK DEFA BU SENE GÖRDÜM 4 SENELİK Bİ OYUN OLDUĞUNU BİLSEM SİTEYE KOYMAZDIM.AMA BEN BU OYUNU ÇOK SEVDİM O YÜZDEN ARKADAŞLARLA PAYLAŞMAK İSTEDİM... YAZDIĞIN CEVABA KALİFİYELİ Bİ CEVAP YAZARDIM AMA TERBİYEM MÜSAADE ETMEZ O YÜZDEN ALTTAN ALIORUM BU SEFERLİK. AYRICA ŞUNU UNUTMA BU OYUNUN 4 YILLIK BİR OYUN OLMASI VE BU OYUNU SENİN SEVMEMİŞ OLMAN BAŞKA İNSANLARIN DA SEVMEYECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. ŞURDA Bİ PAYLAŞIM YAPMIŞIZ LÜTFEN SAYGI GÖSTER... KONU BAŞLIĞINI ŞİMDİ DEĞİŞTİRİCEM .:sn:

alikelek

Üye
güzel oyun eline emeğine sağlık

comevsman

Üye
bravo bhe bn bile begendim Dost

qubi34

Üye
n70 de çalışırmı ?

--------------- Ekleme ---------------

birde paylaşım için saol

kardeş bu RAR da 6 tane çıkıyo hangisini yüklücez ?

lasta

lasta

Üye
çok saol

yamakashi

yamakashi

Üye
abi bnmteldeacılmıo. bilinmeen dosta biçimidio. 6630 bnm tel. bekliorum cevabınızı

rainman65

rainman65

Üye
baboş bu 6600 çalışıyordur inş çünkü bizlre öle oyunlar lazım

yav kardeşim bunda kaç part var hangiisni yükleyecez cvp yazarsan sevinirim

kadir-asi

Üye
eyq kardeşim

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye