S_&_S Refresh_v1.2-RM-596 N8- (28-10-2012)

Sponsorlu Bağlantılar

stainless steel

stainless steel

Üye
galeri çalışmıyor harita yükleyici hata veriyor ne yapmalıyım

cyazici

cyazici

Üye
Yayınlandığının ertesi günü kurdum ve test etmem amaçlı yorum yapmam gecikti.
Kullandığım programlarda ya da widgetlerde bir sıkıntı yok.
Telefonumdan ekran görüntülerini de ekliyorum (çalışmayan bir program yok)
Açılış animasyonunu değiştirebilsek daha güzel olurdu tabi :naughty:

Emekleriniz için :tşk:

capkino06

Üye
Yayınlandığının ertesi günü kurdum ve test etmem amaçlı yorum yapmam gecikti.
Kullandığım programlarda ya da widgetlerde bir sıkıntı yok.
Telefonumdan ekran görüntülerini de ekliyorum (çalışmayan bir program yok)
Açılış animasyonunu değiştirebilsek daha güzel olurdu tabi :naughty:

Emekleriniz için :tşk:

yeni güncelleme ile açılış animasyonunu değiştircem ;) güle güle kullanın birde kullandığın tema ismi nedir?

- - - Eklendi - - -

galeri çalışmıyor harita yükleyici hata veriyor ne yapmalıyım

kardeş bende baktım şuanda galeride ve harita yükleyicide bi problem yok hatalı yüklüyorsunuz sanırım. tekrar deneyin.

tamirciciragi

Üye
capkin çok teşekkürler yükledim ve gayet stabil ve sarj muhteşem emegi geçen herkese çok saygılar:)

güncelleme nezaman çıkacak peki...

capkino06

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tamirciciragi

tamirciciragi

Üye
allah kolaylık versin:))

Buhara15

Üye
hocam güncelleme erken gelirse iyi olur çünkü devamlı uygulama yükle flaş at insanı yoruyor... Bu açılış animasyonu o kadarda sıkıntı değil maximod ile avkon falan hepsi değişiyor ama şu oturumlar arkaplan resmini siyah yapsan çok iyi olur... Bide yeni oturum stilleri gördüm modlar bölümünde oraya da bi bak istersen...

capkino06

Üye
hocam güncelleme erken gelirse iyi olur çünkü devamlı uygulama yükle flaş at insanı yoruyor... Bu açılış animasyonu o kadarda sıkıntı değil maximod ile avkon falan hepsi değişiyor ama şu oturumlar arkaplan resmini siyah yapsan çok iyi olur... Bide yeni oturum stilleri gördüm modlar bölümünde oraya da bi bak istersen...

kardeş ben ne yapayım sabahtan akşama kadar flaş atıyorum :D en kısa sürede yayınlarım mesele değil ama ben kendim yeni bişeyler deneyip uğraşyorum ve başarılı sonuç aldığımda sizler bundan faydalanamıyorsunuz ;)

Enola19

Üye
@capkino06 dostum kesinlikle haklısın zaten kendine göre en iyisini yayımlayacaksın hazır bayram tatiline girmişken bence tam zamanı :)

capkino06

Üye
@capkino06 dostum kesinlikle haklısın zaten kendine göre en iyisini yayımlayacaksın hazır bayram tatiline girmişken bence tam zamanı :)

bu güncelleme ilede güzel işler çıkarcaz inş yüklediğinize değeceğini düşünüyorum biraz sabredin ama ;)

Buhara15

Üye
hocam cfw de kullandığın temanın ismi ne? temalarıma ekliyecemde

kuki0707

kuki0707

Üye
güncelleme cıksada bayram hediyesi olsa :)

lewent2020

lewent2020

Üye
walla şu şarj olayı halledilse çok iyi olur...tmm hız,görsellik,efektler ve widgetler çok iyi belliki şarjıda bunlar etkiliyor,fakat iyi bir modifiyeyle bu aşılabilir diye düşünüyorum!!!

capkino06

Üye
walla şu şarj olayı halledilse çok iyi olur...tmm hız,görsellik,efektler ve widgetler çok iyi belliki şarjıda bunlar etkiliyor,fakat iyi bir modifiyeyle bu aşılabilir diye düşünüyorum!!!

şarja yapabilcek başka bişey yok ekran ışığını en aza çekip internet kullanmadığınız zamanlar 3g yi kapatın.

• Beğen
Tepkiler: tamirciciragi
stainless steel

stainless steel

Üye
benim teldemi sorun var bir sorunu hallediyorum biri çıkıyor anlamadım vodafonda *3636# yatığında servis komutları çıkıyorya rakam girmen gerekiyor klawye çıkıyor rakamları giriyorum ekranda yazı yazmıyor

unfatelover

Üye
selamun aleykum kardeşim evvela bayramın mübarek olsun cfw on numara olmuş yükledim de kullanıyorum tel rahat nefes almaya başladı benim gördüğüm eksiklikler power düğmesine bastığında yeniden başlat eklenmemiş birde bluetoothdan uygulama gönderimine izin vermiyor korumalı nesne hatası veriyor bunlar yapılabilir çünkü bundan önce 5800 kullandım mükemmel cfwlerdi ve bu eklentiler mevcuttu allah kolaylık versin sabırla bekliyoruz flash atmak benim için tereyağından kıl çekmek gibi o kadar alıştım ki önceki 5800 ortalama 200 kez flash atmışımdır :)

• Beğen
Tepkiler: capkino06
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar konu sadik arkadasimizin guncellemesiyle 1.2 surume guncellenmistir ilk sayfaya ekran resmi ve linkler eklenmistir..

hizan

hizan

Üye
reis şu an indiriyorum size dönüş yaparım.

- - - Eklendi - - -

win rar hata veriyor dosyaları tam açmıyor.

• Beğen
Tepkiler: capkino06

Üst Alt