S60v3 ile ilgili sorular buraya!FORUMDAN BİLMEYEN SORUYOR BİLEN ANLATIYOR!

Sponsorlu Bağlantılar

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
ben toplu bir yerde wireless internet kullanıyorum. üstün zeka yönetim proxy üzerinden verilen şifre ile kimlik doğrulaması yapılmasını istiyor. e71 ve opera kullanıyorum benden operanın böyle bir isteği olmadığından kimlik doğrulaması başarısız oluyor.
Olası nedenler
- Ağ güvenli değildir. Bende de oluyor.
- Vodafone hattın takılıysa Vodafone proxyleri kapattı o yüzden de olabilir.

----------Eklendi @ 10:36:48 ---------- Yazıldı @ 10:35:07 ----------

6220c kullanıyorum bir programın üzerine gelip silme tuşuna bastığım da 5-10 saniye sonra silinsin mi sorusu geliyor neden bu kadar geç soruyor

Hard format vakti gelmiştir. Hard formatla ilgili konulara bakabilirsin google ya '6220c hard format'yaz

ulusoy1

ulusoy1

Üye
ben de bir oyun var sadece yön tuşlarıyla oynanıyor tuş takımına geçirmek istiyorum nasıl tus takımına dönüştürebilirim tel e52 oyun:skyforce relowded owi den indirdim

lastairbender21

Üye
Güzel soru

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
ben de bir oyun var sadece yön tuşlarıyla oynanıyor tuş takımına geçirmek istiyorum nasıl tus takımına dönüştürebilirim tel e52 oyun:skyforce relowded owi den indirdim

Virtual vardı link atayım : forum.dailymobile.se/index.php?topic=471.0 bak buraya

korays3

Üye
Arkadaşlar ben N82 telefonuma flash destekli (her tür videoyu açabilen) bir web browser yüklemek istiyorum, sanırım opera'da yokmuş.Diğerlerini tam bilmiyorum; Ne önerirsiniz?

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben N82 telefonuma flash destekli (her tür videoyu açabilen) bir web browser yüklemek istiyorum, sanırım opera'da yokmuş.Diğerlerini tam bilmiyorum; Ne önerirsiniz?

Eskidendi o skyfire vardı ama çalışmıyor. Ama kendi web tarayıcısında 3.1 dahili flash var bazı flash animasyon ve kendi başına açılan swfler :) (inciswf :) ) gösteriliyor :oke: şu an flash yok 3.1 üzeri yok. Onun da senin telefonda dahili olması gerekiyor kısaca.

ulusoy1

ulusoy1

Üye
interneti kullanırken menü tuşuna basıp ana ekrana gelin ce vlan bölümu taranıyor deyip hiç birşey demeden direkt sistem hatası diyor wlana tıklayıp kapatmak istiyorum sistem hatası şebeke değiştirmek istiyorum sistem hatası nasıl çözecem bunu hard yada soft 1yada 2gün gidiyor gene oluyor bazen hiç demiyor nasıl çözecem bu durumu yardım pls tel:E52 sürüm 081.003 yardıım:S

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
interneti kullanırken menü tuşuna basıp ana ekrana gelin ce vlan bölümu taranıyor deyip hiç birşey demeden direkt sistem hatası diyor wlana tıklayıp kapatmak istiyorum sistem hatası şebeke değiştirmek istiyorum sistem hatası nasıl çözecem bunu hard yada soft 1yada 2gün gidiyor gene oluyor bazen hiç demiyor nasıl çözecem bu durumu yardım pls tel:E52 sürüm 081.003 yardıım:S

Wlan da ve antende donanımsal problem vardır. Şunu bil ki bir sorun formatta geçmiyorsa donanımsaldır.

ulusoy1

ulusoy1

Üye
çözüm?

ulusoy1

ulusoy1

Üye
son çare orası zaten saol garanti devam ediyor

'h716043

Üye
:tşk:

ulusoy1

ulusoy1

Üye
her şey için teşekkürler bir şey daha sorcam ma ben yurtda kalan bir ögrenciyim yurdun wlanı var ben de telefonla internete giriyordum taki geçen güne kadar.çocuk nete geçirmişler interneti ve şimdi sadece belirli sitelere girebiliyorum maxicepte bunlardan biri tüm sitelere girebilmek için ne yapmak lazım yardımcı olursan sevinirim dns değiştirdim olmadı opera son sürüm turbo da yaptım olmadı çareee şimdiden teşekkür ederim telim hackli e52

mstf_l

mstf_l

Üye
her şey için teşekkürler bir şey daha sorcam ma ben yurtda kalan bir ögrenciyim yurdun wlanı var ben de telefonla internete giriyordum taki geçen güne kadar.çocuk nete geçirmişler interneti ve şimdi sadece belirli sitelere girebiliyorum maxicepte bunlardan biri tüm sitelere girebilmek için ne yapmak lazım yardımcı olursan sevinirim dns değiştirdim olmadı opera son sürüm turbo da yaptım olmadı çareee şimdiden teşekkür ederim telim hackli e52

Meb in internetinde opera mini hepsine girer ama sizinki farklı bir filtre herhalde yoksa maxicep filtreli degil

Hasan

Üye
e51'in sürümünü bilgisayarsız güncellemek istiyorum nokia'nın sitesinde cihaz yöneticisiyle güncellendigini yazıyo ama ben yapamadım

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Wlan şifresi öğrenme gibi bi program var mı cep için Telefonum E71?

Incı

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]Konuyu 'Incı' sahiplenmiş bulunmaktadır. Konu hiç olmadığı kadar güncel arkadaşlar.[/SIZE][/COLOR]

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
s60 v3 fp2 için herhangi bir wlan aginin şifresini otomatik kiracak bir program var mi .

- - - Eklendi - - -

BU ARADA HERKEZ DUYSUN ARTIK S60v3 > IÇIN NE PROGRAM NE OYUN VAR SIS . Veya SISX BIÇIMDE BUNLARIM ÜRETIMI NEDEN DURDU . Artik yeni şeyler istiyorum yardimci ölçacak olan varsa. Lütfen

gokotu

gokotu

Üye

Opera Mini indir :)

pensı

Üye
selam beyler bende nokıa e6 sırketın wıfı agı var baglanıyorum gırmıyor proxy ayarı ısıtıyor yardımcı olurmusunuz

- - - Eklendi - - -

beyler bılgınız varsa acıl yardım ya nokıa e6 proxy ayarı lazım bana