S60v2 Oyun-Uygulama Arşivi 2018

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
S60v2 ile ilgili bir arşiv. Nokia 6600 telefonumu parçaladığım için (telefon "öldürün artık beni" diye inliyordu neredeyse :ehe ) artık bu dosyalara ihtiyacım kalmadı. Silmeden önce internete yüklüyorum, belki birilerine lazım ola bilir diye.

Arşivde oyun-program karışıktır. Linkler çok uzun bir süre ölmesin diye MediaFire-a upload ediyorum, 2025 e kadar ölmez bu linkler :D

Link:

• Beğen
Tepkiler: bugra68, kadikoy, s60.v2 ve 2 diğerleri

8Taner8

Üye

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kadikoy, DeV/AsA ve Nuru TaşDemir
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
paylaşım için teşekkürler s60 kullananların çok işine yarayacak :oke:

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bilgisayar başına oturursam indireyim lazım olur . Olmasa da bir yedeği de bende kalsın

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler s60 kullananların çok işine yarayacak :oke:
S60v2 kullanan kaldı mı bilmiyorum ama o zamanlar kullandığım tüm oyun-programları buraya attım, zaten 32MB bir hafıza kartı vardı 6 oyun yükleyince doluyordu :D
Bu arada :rica:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Eren Değerli
Bertan_371

Bertan_371

Üye
Bende indirdim 6630'um için :gulumseme2: Teşekkürler

kadikoy

kadikoy

Üye
n70 ve 6600 antika diye saklıyom.onlara ilerde yarıyabilir.
s60v2 ve v3 sizlerin sayesinde yaşayacaktır.:tşk:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: kadikoy
kadikoy

kadikoy

Üye
s40 arşivinide seve seve saklarım oda x2-02 için gerekebilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Bertan_371

Bertan_371

Üye
bende s60v2 için biriktiriyorum :)

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt