S60 3rd FP1,FP2(v9.2,v9.3) için En İyi Web Tarayıcı Uygulamaları-Hepsi Burada (Son Versiyonları)..!!

Sponsorlu Bağlantılar

TELEFONUNUZDA ŞUAN HANGİ WEB TARAYICIYI KULLANIYORSUNUZ?

• Kullanılan toplam oy
    2,272
alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
S60 3rd FP1,FP2(v9.2,v9.3) için En İyi Web Tarayıcı Uygulamaları-Hepsi Burada (Son Versiyonları)..!!
Düşündüm ve en iyi tarayıcıları son versiyonlarıyla paylaşmayı çok yararlı buldum.

Yine sizler için çok güzel ve yararlı bir konuyla karşınızdayım.

Elimden geldiği kadar bu konuyu güncel tutmaya çalışacağım.

Opera Mobile 10'un ve Opera Mini 5'in FİNAL SÜRÜMLERİ ÇIKTI Konuyu GÜNCELLEDİM

Opera Mobile 10 FİNAL SÜRÜM (türkçe)

Opera Mini 5 FİNAL SÜRÜM (türkçe)

Ucweb Browser (.sis olanı) ( orjinal, ingilizce)

Ucweb Browser (.sis olanı) (türkçeleştirilmiş)

Ucweb Browser (java versiyonu) (ingilizce)

Skyfire (orjinal ingilizce versiyonu)

Skyfire (Son versiyon türkçeleştirilmiş)

Yine benim açmış olduğum bu konudan indirebilirsiniz. işte link: Olay olay!! Skyfire 1.5 son versiyon üstelik artık türkçe..!! GÜNCELLENDİ..!!!!

Bolt Browser (ingilizce)

Teashark

Ozone Browser (ingilizce)

---------------------------------------------

unutmayın sizler için çalışıp bir sürü emek veriyoruz.

kendinizi bizim yerimize koyun lütfen.

bir teşekkür et butonuna tıklamak bu kadar mı zor.!!!​

• Beğen
Tepkiler: rrrrrrs, ridoo28, ksmuratks ve 297 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürlerrr

fazo

fazo

Üye
teşekkürler

ffatihh23

ffatihh23

Üye
skyfire geçebilirim belki ama opera mobile den ne farkları var onu yazarmısınız

cnonefb

Üye
teşekkürler

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
saol :oke:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Teşekkürler...

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
eline sağlık guzel bir konu olmuş

Üstündağ

Üstündağ

Üye
Böyle güzel bir konu için teşekkürler.kardeş bir sorum olacak sana.ben n73 me kullanıyorum skyfire yi indiriyorum uygulamayı açtığında ıngilizce bir yazı gelir exit yazıyor tıkladığında da çıkıyor yani anlayacağın kullanamadan çıkıyor.Bu konuda herhangi bi şekilde yardımcı olursan çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler.......

haktas70

Üye
skyfire gerçekten mükemmel. ama ışık söndüğü için tekrar bir tuşa basmak gerekiyor. bu sorun halledilirs gerçektem MÜKEMMEL. ama yine mükemmel

serhat_002

serhat_002

Üye
teşekkürler....

g1gfe4ds2

Üye
güzel paylaşım teşekkürler.

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Kiymetli arkadaslarim tlf.m n80 fakat int de hicbir tarayici ile video ve ses dosyalarini acamiyorum. Opera 4.2 ve 5 ve 10yukledim olmadi. Bolt 1.70var oda youtubede video gosteriyo. Ucweb kullandim acmiyo. Skyfire yukledim ram yetmiyo calistirmiyo ne yapmam gerek?

ilhan_ege

Üye
arkadaslar ben kafayı yemek üzereyim skyfirenin tüm versiyonunu denedim olmadı n95 var bende lütfen yoksa çıldırcam

mesutgüler

Üye
teşekkürler

mahmut_hoca

Üye
teşekkürler

snndrsn

snndrsn

Üye
Arkadaşım çok güzel bir çalışma yapmışsın eline sağlık. Çıkan sonuca baktığımızda skyfire açık ara önde ve ben hala opera mini kullanıyorum. Verdiğin linklerdeki skyfire Türkçe edit dosyasını indirip telefonuma (nokia n73) kurdum. Programı açtığımda karşıma çıkan uyarı aynen şöyle: "Sorry. Skyfire cannot provide service in your country at this time. (4.3.2.1_3001)." Çıkan bu yazının altında da sadece 'exıt' butonu var. İnternette az buçuk araştırdım skyfire şirket olarak servislerini Türkiye'ye kapatmış ve şu an sadece Amerika ve İngiltere'de çalışıyormuş. Peki bu skyfire'ı kullananlar nasıl kullanıyor da bu ankette bu kadar kullanıcısı çıkıyor. Varsa bir yolu yöntemi bana açıklar mısın. Bu ankette ben de skyfire işaretlemek isterdim. Teşekkür ederim.

snndrsn

snndrsn

Üye
prefs dosyasını değiştirdim dns adresini de değiştirdim şimdi skyfire kullanıyorum

Üst Alt