S5230W/S5233W Fw ve Patch S5230WPDJE4 htc Hero Version & StarBerry v3 + FLash Oyun(VİDEOLU ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

One907

One907

Üye
Şu firmware baya hızlı..İç menü tasarımı da hoş..

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
ya benim s5233w var,eskiden okuyodu ama ilk yaptığım firmware dan sonra(8 ay önce kadar)okumamaya başladı.firmware sorunu die düşündüm,değilmiş.ara sıra okuyodu eskiden ama şu an hiç okumuyor.lütfen bir yardım edin c :S

--------------- Ekleme ---------------

versiyonum s5233wjvıg7

okuyup okumadığı nedir arkadaşım anlamadım

bu firmware çalışmaz sadece 5233w modelleri içindir. ancak kullandığın telefonun yazılımına ait bir patch dosyası bulursan res klasörünü kullanabilirsin buna izin verir. dediğim gibi yazılımına ait patch bulman gerek. istersen *#1234# yap firmware versiyonunu bana burdan yaz ben sana yukleyebileceğin firmware ve patch bulmaya çalışırım. o zaman bu temayı kullanabilirsin.

kardeş yazılım verisyonu s523GPMJA1

kardeş allah rızası için bul bana şu temanın s5233 iin olanını[/QUOTE]

bulmaya çalışıcam arkadaşım merak etme:oke:

5230-5233 wifisiz modeli için firmware ve patch link verildi. aynı menu yu kendinize yapabilirsiniz arkadaslar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
pardon,hafıza kartı nı yazmayı unutmuşum:islik hafıza kartını okumuyo :ağlarım:

brnklc12

Üye
saol gzl paylaşım

4everMaster

Üye
bu orjinal s5233w firmware lütfen baska bi siteye upload edebilirmisiniz 2 gündür indiremiyorum :(

Berk.Ozarslan

Berk.Ozarslan

Üye
C3510 İçin Uyumlu Deildir Heralde ?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
sadece samsung 5233w-5230w içindir

Berk.Ozarslan

Berk.Ozarslan

Üye
Peki TeşkrLer.

sil

Üye
Öncelikle teşekkür ediyorum iyi bir calişma olmuş. şuan kullanıyorum fakat telefon biraz kasıyor starhero'yu kullanıyorum.
acaba çözüm yolu varmı?

Krofessional

hepsni sze gvnrk yptm açtm tli kilt tsdnu baslı tuttum patch mnü fln hic bisi yok 4 menü var tools faln tel açıldı masaüstü yok bembeyaz

lonleylover

Üye
ya kardeş ben neden bunları bi türlü yükleyemiorum her yolu denedım olmuo

kaptayn

Üye
ya kardeş bn dediklerini aynen yapıyomda bu downloader bi türlü bnm teli görmedi yaaaa

zaza1331

Üye
Bu firewareye uyumlu patchın lınkını atarmsn bitane patch lınk paylasmıssın androıd patch 6 tane fln warya . bu fw ye uyum saglamıyor telefonu acınca mavi dolan çubuk çıkmıyor :S bunun uyumlu patchını bı paylasrsan cok sevınırm

Şunun res klasorunu bı paylas lutfen ya :S

alparslan28613

alparslan28613

Üye
Bu firewareye uyumlu patchın lınkını atarmsn bitane patch lınk paylasmıssın androıd patch 6 tane fln warya . bu fw ye uyum saglamıyor telefonu acınca mavi dolan çubuk çıkmıyor :S bunun uyumlu patchını bı paylasrsan cok sevınırm

Şunun res klasorunu bı paylas lutfen ya :S
eed bndede aynı soprun var bnde denedim ama açılışta mavi dolan bişi gelmio telefon açılmıo kalıo ölecene yardım olursanız sevinirim tşk.

ccelticc

Üye
işlemleri tek tek yaptım.telefon açılmıyor:((:yardım edebilecek olan var mı acaba

crazysevo

crazysevo

Üye
Süper bir tema telefonum şu an kenliğinden kapandığı için garantide.Bu temayı okuduklarıma göre çoğu kişi başarıyla yapmış.Emeğinizide sağlık bu arada.Ama bişey merak ediyorum bu temayı yükledikten sonra garanti dışı kalırmı.

Batuhan_KK

Batuhan_KK

Üye
buradaki işlemleri diğer konudaki 1 firmware 1 patch 6 tema konusundaki patch le yapınca 2. menü çıkmıyor, zaten işlemler bittikten sonra en son başlangıçta tuş kilidiyle girilen menü burada resimde gösterilenden farklı, direk bu konudakilerin linkleri var mı?

samsungapp

Üye
peki 5233w'ye bunu yüklersen wi-fi'nin durumu ne oluyor çalışıyormu ?

Batuhan_KK

Batuhan_KK

Üye
wi-fi çalışıyor ona etki eden bir durum yok, ama tam olarak bu konunun başında videoda gösterileni konudaki linklerle yapmak mümkün olmuyor

kadir2654

Üye
bu konularda biraz acemiyim acaba bunu kendi telefonumda denesem garanti ile ilgili bir sorun olur mu? ayrıca telefonum 5233wifi 6 ay önce aldım sürümünü bilmiyorum

Üst Alt