S5230W/S5233W Fw ve Patch S5230WPDJE4 htc Hero Version & StarBerry v3 + FLash Oyun(VİDEOLU ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

edge456

Üye
kardeş ben tema yüklemeden önce modelim S5233W+JV+JF idi sonra tema yükledim ve temadn sıkıldım orjinal firmwareye döndüm(s5233WJVIG7) ama bu firmwarede *#6984125*# yapıp software versiona basınca model S5233W+JV+IG çıkıyor ve bu firmwarede yazılar biraz daha kalın ben modeli tekrar S5233W+JV+JF şekline nasıl dönüştürebilirim?

erensami

Üye
HOcam ben dediklerinizi birebir yaptım ama enson telefonu açarken beyaz ekranla karşılaşıyorum... patch menusüne girince yukarıdaki resimdeki kadar uzun bir liste çıkmıyor... res klasörünü indirip hafıza akrrtına attım... sorun belki telefonn hafızında olmasındadır amam beyaz ekran varken nasıl atacam telefon hafızasına... yardımcı olabilir misiniz.... birde benimki wifi li olan değil klasik 5233 star

ferat123

Üye
ilk olarak harika bir paylaşım yaptığın için teşekkür ediyorum....
benim bir sorunum var en başta yükledim sizin verdiğiniz firmware patchı ve oldu sadece yazı yerleri siyah ekranda idi fakat ben bunun firmwareden kaynaklandığını zannedip tekrardan firmware kurdum,patch attım ve res dosyasını hem hafıza kartı hemde telefon hafızasına attım ama ekran busefer bembeyaz oldu ve ne yapıysam olmadı lütfen yardım ben patch ekranındaki toolsu karıştırdım started falan bişeyler dedi acab ondanmıdır lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ederim...

byturkcell

Üye
Arkaaşım ya en son hangi linki kullanıcaz onu bi verir misin :tşk:

esokmen

esokmen

Üye
teşekkürler

fredomxll

Üye
kardesm lütfen yardım et pach menu gelmiyooor

saltanat70

Üye
lutfen yardım edin telefonun içindeki yazılar gözükmüyor ne yapmalıyım

By_Engin

Üye
patch menüde hiçbirşey yok master patch ve change swf var res klasörü hem hafıza kartında hem telefonda yardım edin

Edit:tamam düzelttim bir yerde hata yapmışım eline sağlık

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk:

rhapsodical

rhapsodical

Üye
deneyecem htc yi

Lewent69+

Üye
Kardeş patch işlemıde bittikten sonra telefonu kapat ac demıssısın acarkende tuş kilidine bas patch menusu acılcak demısısn kardes basıyorum acılmıyo hıc bır sey bı yardım etsen hepsını yapıyourm orsaı olmuyorr :SSS

intikam_16

intikam_16

Üye
peki wifi yi kullana biliyoruzmu

Üst Alt