S5230W/S5233W Fw ve Patch S5230WPDJE4 htc Hero Version & StarBerry v3 + FLash Oyun(VİDEOLU ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi

izmir herhalde
bunu da widget klasörüne kopyala ndan sonra hava durumunu gösteren widget lerden birini masa ustune koy :)

--------------- Ekleme ---------------

bu da istanbul

BodyBuilder

BodyBuilder

Üye

izmir herhalde
bunu da widget klasörüne kopyala ndan sonra hava durumunu gösteren widget lerden birini masa ustune koy :)

bu da istanbul

Buda oldu.İlgilendiğin için çok teşekkürler :)

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Patch içerisine Kulaksız Kullanılacak Radyo eklendi.

hrn_07

hrn_07

Üye
mrb sessiz_cocuk

firmware güzel gözüküyor ama daha yüklemedim

videoyu izlerken flash simgesini ve yazısını gördüm bu flash çalışma özelliğini mi getiriyor ?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
mrb sessiz_cocuk

firmware güzel gözüküyor ama daha yüklemedim

videoyu izlerken flash simgesini ve yazısını gördüm bu flash çalışma özelliğini mi getiriyor ?
hayır
mmc kart içerisine flash adı altında bir dosya açıyorsun ve 19 adet flash oyunu telefonunda oynayabiliyorsun
sadece oyun amaçlı.

ddenniz

ddenniz

Üye
Merhba S5233W telefonunu alalı 1 ay oldu ve ilk kez firmware yüklemeye karar verdim. Rscr2 bölümde eror verdi bende birkaç kere denedim ama olmadı. Geri eski firmware yükleyiyim dedim ama Ses Kısma Tuşu + Kamera tuşu + Açma-Kapama Tuşu'na basıp download bölümü gelmiyor. Telefonda power tuşu çalışmıyor. Power tuşuna bastığımda hiçbir tepki yok. Usb kablosunu takıyorum bilgisayar görmüyor. Acaba telefon çöktü mü? Garanti dışı kalırmı telefon?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Merhba S5233W telefonunu alalı 1 ay oldu ve ilk kez firmware yüklemeye karar verdim. Rscr2 bölümde eror verdi bende birkaç kere denedim ama olmadı. Geri eski firmware yükleyiyim dedim ama Ses Kısma Tuşu + Kamera tuşu + Açma-Kapama Tuşu'na basıp download bölümü gelmiyor. Telefonda power tuşu çalışmıyor. Power tuşuna bastığımda hiçbir tepki yok. Usb kablosunu takıyorum bilgisayar görmüyor. Acaba telefon çöktü mü? Garanti dışı kalırmı telefon?
sana pm ile belirttim ama burdan diğer arkadaşlara da belirteyim. benimde başıma geldi bu olay ve şu şekilde çözüdm...

pili çıkart
tak
usb ile bilgisayara bağla şarj işaretinin gelmedini 1-2 dk bekle
olmadı tekrar usb çıkart pili çıkart tak tekrar usb ile şarj a bağla
bu işlemi telefonu açma tuşuna basmadan Şarj oluyor işaretini görene kadar yapın. şarj gördükten sonra ses kısma+kamera+tel kapat tuşuna basarak DOwnload yazısını görün ve tekrar firmware yukleyin.

benimde başıma geldi ancak Firmware den kaynaklanan bişi değill sadece yukleme yaparken yapılan yanlışlıklardan oluyor byle seyler. eğer Firmware rar dosyasından çıkartılırken hata veriyorsa tekrar upload ederim sadece banaa haber vermeniz yeterli.

omerotti

omerotti

Üye
1)çok tesekkürler bende kullanıyorumda istanbul icin verdiğin hava durumu dosyası indirilmiyo benım ıcın birdaha yukler mısın?
2)ben sizin imzanızdaki arşivlerinizde s5233w orjinal FW gördüm indirdim kurmadımda o harbıden orjinal mı?
3)bunu kurmadan önce telefonumda geri gitme açma kapama gibi tuşlara bastıgımda telefonun kitli konumdayken ışığı yanıyodu bunu kurdugumdan berı o şekılde yanmıyo saate bakamıyorum telefon kılıdını açmakla urasıorum onun ayarı falan var mı?
4)bide resimde read message gibi bi uyarı var. bana mesaj gelınce o uyarı gelmıyo mılletın attıgı mesajı farketmıyorum bazen.onu ayarlasan cok makbule geçer.
senide yordum ve son olarak çok sağol sessiz_cocuk hersey ıcın emegıne sağlık kardesım..

ramowarr

Üye
teşekkürler.....

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
1)çok tesekkürler bende kullanıyorumda istanbul icin verdiğin hava durumu dosyası indirilmiyo benım ıcın birdaha yukler mısın?
2)ben sizin imzanızdaki arşivlerinizde s5233w orjinal FW gördüm indirdim kurmadımda o harbıden orjinal mı?
3)bunu kurmadan önce telefonumda geri gitme açma kapama gibi tuşlara bastıgımda telefonun kitli konumdayken ışığı yanıyodu bunu kurdugumdan berı o şekılde yanmıyo saate bakamıyorum telefon kılıdını açmakla urasıorum onun ayarı falan var mı?
4)bide resimde read message gibi bi uyarı var. bana mesaj gelınce o uyarı gelmıyo mılletın attıgı mesajı farketmıyorum bazen.onu ayarlasan cok makbule geçer.
senide yordum ve son olarak çok sağol sessiz_cocuk hersey ıcın emegıne sağlık kardesım..

1) bu sadece 1 haftalık hava durumudur bu adresten guncelleyebilirsiniz
2) evet orjinal bu sitede bi çok arkadaş kurdu orjinal yazılımı tekrardan. sen kurulumu adım adım baştan dikkatlice yap bence.
3) SETTİNG(ayarlar) - Touch panet (Dokunmatik) - backligth on- kısmına gir Any i seç -SAVE (kaydet) sorun giderildi.
4) mesaj geldiğinde mesaj sesi çalar üst kısımda hafıza kartı yanına yeni mesaj simgesi koyar ancak ekrana read mesaj gelmiyor o nasıl gelir. yeni mesaj geldiğinde üstteki mesaj-saat-hazıza kartı simgelerinden ilkli aktif hale geliyor tırnak ucu ile onlara sırayla doknursan çözersin ::oke::oke:

salih_cep

Üye
Sağol kardeş pek sorun yok ama rehber bomboş çözümü var mı??

omerotti

omerotti

Üye
sessiz_cocuk çok tesekkür ediyorum ilgin alakan için ;) hepsı oldu sağol :) peki bu aramalardada mesaj gibi ekrana gelme ıhtımali var mı?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeş pek sorun yok ama rehber bomboş çözümü var mı??
firmware kurarken simkart ı çıkarttın mı arkadasım

sessiz_cocuk çok tesekkür ediyorum ilgin alakan için ;) hepsı oldu sağol :) peki bu aramalardada mesaj gibi ekrana gelme ıhtımali var mı?

menu tamamen flash oldugu için gelmiyo arkadasım brn 2 aydır kullanıyorum ancak bole bişi göremedim mlesef

omerotti

omerotti

Üye
peki not defterleri koyabılır mıyız ekrana widgets var mı elınde ? flash ona uyan çok lazım o bana hep not alırdım eskı sıstemde.
+telefonu kapatıp açtıgımda arka planı ve widgetler eskı haline donuyo saveleme işlemi yok mu? ben biraz dosyaları karıstırırken txt dosyası gördumde zor gibi geldi ordan yapılıyodur buyuk ıhtımalde oynamaya korktum.
çok soru sordum kardesım kusura bakma ama diğer arkadaslarda yararlanır bu sorulardan ınsallah.

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
peki not defterleri koyabılır mıyız ekrana widgets var mı elınde ? flash ona uyan çok lazım o bana hep not alırdım eskı sıstemde.
+telefonu kapatıp açtıgımda arka planı ve widgetler eskı haline donuyo saveleme işlemi yok mu? ben biraz dosyaları karıstırırken txt dosyası gördumde zor gibi geldi ordan yapılıyodur buyuk ıhtımalde oynamaya korktum.
çok soru sordum kardesım kusura bakma ama diğer arkadaslarda yararlanır bu sorulardan ınsallah.
widget olarak koymak pek sağlıklı değil neden dersen her kapatıp açışta widgetler sıfırlıyor. ancak masa ustu simge olarak koyma şansım olabilir
sen bana masa ustu simgeleri neler istediğini soylersen ben sana ekleyeyim arkadasım

omerotti

omerotti

Üye
hmm anladım. simge olarakta koysak not u sıfırlanıcagı ıcın bısı yapamıyoruz sanırım?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
bu dosyayı indir.

res - HTC FILES klasörü içerisine rar içindeki iki dosyayı at kısmende olsa işini görür.. bikaç değişiklik daha yaptım masa ustune tıkladığında Wallpaper - widget menude bi kaç ekleme ...

widget olarak sıfırlar notları ama simge olarak koydum ama denemedim çalışıyorsa bilgi verirsen sevinirim..

omerotti

omerotti

Üye
çok tesekkürler çalışıyoda masa üstünde sırayla menü rehber yeni mesaj mesaj
onun ustunede wi-fi ve notlar olursa aynı zamanda bunlar turkce olmus ıng olursa daha ıyı durur
cok sagol gercekten ugrastıgın ıcın kardesım :)

kardesım menu kopmle turkcee oldu tamam gerek yok :D ben menuye bakmamıstım tebrıkler bı dedıgım gıbı masa ustune yenı mesaj falan olursa ;) + Notlara basıyorum hıcbısı açılmıyo

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
çok tesekkürler çalışıyoda masa üstünde sırayla menü rehber yeni mesaj mesaj
onun ustunede wi-fi ve notlar olursa aynı zamanda bunlar turkce olmus ıng olursa daha ıyı durur
cok sagol gercekten ugrastıgın ıcın kardesım :)

kardesım menu kopmle turkcee oldu tamam gerek yok :D ben menuye bakmamıstım tebrıkler bı dedıgım gıbı masa ustune yenı mesaj falan olursa ;)
bizdan dısarı çıkıcam gece burda olursa dediğin gibi yaparız

omerotti

omerotti

Üye
kardesım ben nasıl yapıldıgını cozdum emegın ıcın sağol :) editleyebilirsem buraya bilgi veririm sana sağol ;)

kardesım tam olarak ıstedıgım gıbı yaptım hatta ıstegımız arka plan resmı ıcın adını 1.JPG olarak degısırken oda kalıcı oluyor.
notuda SC,13 yerıne idle,34 yazdım artık tıklayınca giriyor emegın ıcın sağol kardesım ;)

Üst Alt