S5230 S5233w için SÜPER İphone4 yeni firmware !!!

Sponsorlu Bağlantılar

eyubqxq

Üye
arkadaşlar bu firmware in nasıl yükleneceğinin anlatımı için birde orjinal firmware nin linkini paylaşabilirmisiniz

demirtere46

demirtere46

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu firmware in nasıl yükleneceğinin anlatımı için birde orjinal firmware nin linkini paylaşabilirmisiniz
forumda araştırısan bir çok orjinal firmware varr ayrıca yüklemde diğer yüklemeler gibi anlatımlar var yapabilirsin.

pciloq

Üye
SelamAleykum Arkdaşalar. Ben Samsung 5233 star wifiye bu temalardan birini yükledim sıkıldım ve samsung star5233 ü eski haline getirmek için ne yapmalıyım Yardımcı olursanız ALLAH Yardımcınız olsun

emrullah0202u

Üye
kesinlikle tavsiye ETMİYORUMMMMMMMMMMMMMM benim telefonun boot 'u silmiş artık telefon açılmıyor ne download yazısı nede normal açılıyo kökten telefon kapandı markasıda SAMSUNG S5233W işte sözde uygun diye indirdim yükledim ve sonra error yazısı geldi karşıma SİZ SİZ olun yüklemeyin

Samet.25

Dikkat edin sorunlar cikabilir yukleyincr

sametzsn

Üye
ben yaptım blutut açılmıyo napacam şmdi ?

coskun.777

Üye
arkadaşlar ben s5233w kullanıcısıydım yanlışlıkla s5230 firmwaresi yüklemişim şimdi telefonum s5230 olarak gözüküo bunu ben nasıl s5233w ye geri çevirebilirim

burakakcay95

Üye
1 aydır telefonuma tema bakıyorum adam akıllı bişey paylaşan yok ... bi ara böyle bi tema yükledim telefonum hiç açılmamıştı

Üst Alt