S40'çılar için aktif (destek veren) siteler listesi

Sponsorlu Bağlantılardordu11

Üye
Ben bu girdiğin sitelere giremiyorum.
Biraz daha detaylı açıklar mısın?

Konuyu açmaktaki amacım hayla s40'da, internet siteleri şu bu açılmıyor diyen s40'çılara, açılan siteler ve site açılmıyorsa nasıl gireceğini göstermek istemem ve de siteleri kullanmak için bazı tavsiyeler vermek istememdir. Artık s40'çı yok (çevreden olmayanlarda) demeyin hayla s40 üzerinden işlerini halletmek isteyen insanlar bulunmakta. Ve bir çoğu internetten azda olsa araştırma yapmakta. Yapmayanlar için açıklamaya gerek yok :D

NOT
Destek derken siteye rahat bir şekilde erişebilmeyi kastediyorum yoksa adamın belki haberi bile yoktur s40'ın, kendi sitesini açabildiğine.

Destek veren (Açılan) Siteler.

-:maxicep:

-Facebook

-Youtube

-Twitter (register yapılamaz)

-İnstagram açılmıyor.

-alış veriş siteleri desteklememekte.

-Diğer forum siteleri

-Wattpad (hikaye yazmak dışında herşey)(uygulamasıda mevcut ama çok gereksiz sadece yazı okunabiliyor)

-Java içerik dağıtan siteler

-Y2mate (medya indirmek için güzel bir site)

-YoutubeVideoİndir (3gp 240p video indirebilirsiniz )

-Hiç bir yazılım şirketi sitesi mobil görünümden açılmamakta (örneğin nokia.com gameloft.com ...)

-Bir çok wiki sitesi

-Kültürel bilgi siteleri (wikipedia...)

...

Cihazınızda oyun oynayabilir, müzik dinleyip video izleyebilir. Sosyal medya hesabınıza erişebilir... Ancak alış veriş, müşteri hizmetleri, gsm vb. işlevli sitelere giremezsiniz.Eğer girdiğiniz sayfa boş beyaz bir sayfaysa ve ya sayfada eksik sekme ve butonlar varsa şunları deneyin :

-Opera mini tarayıcınızdan ayarlara girip tek sütun görünümünü açabilirsiniz

-Uc Browser'dan girmeyi deneyebilirsiniz

- kullanmayı deneyin.

eğer üstte verilen üç madde işe yaramıyorsa siteye giremezsiniz.

Tavsiyeler

Youtube'dan girdiğiniz videoyu isterseniz mp3, isterseniz 3gp olarak indirebilirsiniz. Y2mate adlı siteyi kullanarak videoları ses olarak indirebilirsiniz. YoutubeVideoİndir adlı siteyi kullanarak hem videoyu indirebilir hemde indirirken izleyebilirsiniz yani videonun tamamen inmesine gerek yok.

Eğer cihaz satın almak istiyorsanız dokunmatik s40'lar tavsiye ederim. SGH-F480, Asha 303 ve X3-02 cihazları dosya indirme sitelerinde kendilerine ait indirme linki bulunan tek cihazlardan. Ayrıca kullanışlı ve uzun süre düzgün çalışır.

Daha profesyonel bir cihaz istiyorsanız nokia 500 kullanabilirsiniz. Kendisinden hemen sonra Lumia çıktı. Nokia 500'ün yeni teknolojisi (biraz öncekilere kıyasla) sayesinde ve ucuz fiyatı ile tüm sitelere girebilir ve işlerinizi halledebilirsiniz...
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Linkleri düzenleyiniz , konu içeriğini daha anlaşılır hale getiriniz
Öldü artık öldü anlayın öldüüüüüü. rom atmak üzerine çalışalım bence. android telefonlarda şart gibi bir süre sonra
 
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt