Metro Revolution PRO - daeva112 Belle sürümü [SIGNED]

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Metro Revolution PRO - daeva112 Belle sürümü [SIGNED]

Metro Revolution based on Metro combined with Symbian style. This theme will fully revolutionize the interface of your phone, especially for Symbian Belle users. Dark color combination for elements and icons will save your battery with AMOLED screen. You can try mini version from download link below. PRO version coming soon at Nokia Store with a huge number of 3rd party icons, about 750+. Custom widget also available for this theme, you can download from here.

Note: Screenshot taken from Symbian Belle, each users may have different experience with different OS. For Symbian Belle users recommended to restart phone after applying theme.

Download Mini Version

Buy PRO Version from Nokia Store (S60v5/S^1/S^3/Anna/Belle)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Miroğlu.80, Symbianizer, karamelekselo ve 11 diğerleri

JustADreamer

JustADreamer

Üye
Uzun süredir UNSIGNED kullanıyorum . Kendi widgetlerini ve wallpaperlarıyla harika oluyor :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
tsk :)

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Retail bana aittir izin almadan alıntı yapmayınız.

Bomb City

Bomb City

Üye
Teşekkürler

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
teşekkürler

ka2000dir

ka2000dir

Üye
:tşk:

tikiboys

Üye
Metro Revolution PRO ovi mağazada 820 iconla güncellenmiş ve yeni iconlar eklenmiş bilginize.

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Metro Revolution PRO ovi mağazada 820 iconla güncellenmiş ve yeni iconlar eklenmiş bilginize.

750+ yazıyor zaten?

----------Eklendi @ 23:07:12 ---------- Yazıldı @ 23:02:22 ----------

Tamam yenilenmiş storedan indirdim deneme fırsatı bulamadım deneyip güncelleyeceğim.

tikiboys

Üye

750+ yazıyor zaten?

----------Eklendi @ 23:07:12 ---------- Yazıldı @ 23:02:22 ----------

Tamam yenilenmiş storedan indirdim deneme fırsatı bulamadım deneyip güncelleyeceğim.

Çok iyi olur madness kardeş.

Punish81

Üye
Arkadaşlar indiren birisi upload edemezmi? Kredi kartı kullanmadığımdan dolayı satın alamıyorum.

Teom@n

Teom@n

Üye
Tesekkurler:oke:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teşekkürler

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

barbin3900

barbin3900

Üye
Arkadaşlar indiren birisi upload edemezmi? Kredi kartı kullanmadığımdan dolayı satın alamıyorum.
ben satın aldım kullanıyorum çok harika ama e depo hafızasını talan ettim bulamadım nereye kaydettiğini

jatvalca

jatvalca

Üye

nopapeny

nopapeny

Üye
Bu theme'nin beyazını bulabileniniz var mı ?

Üst Alt