Facebook Videoları İndirme Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Günümüzde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan en popüler sosyal medya platformu olan Facebook üzerinde her gün milyonlarca farklı video insanlar tarafından paylaşılıyor. Bu paylaşılan videoları ne yazık ki direkt olarak Facebook üzerinden indirmek mümkün olmuyor. Bunun için farklı siteler veya farklı Facebook video indirme yöntemleri kullanmanız gerekiyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Eğer Facebook üzerinde bir video izlediyseniz ve beğendiyseniz aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanarak Facebook'tan video indirebilirsiniz. Öncelikle tıklayarak herkese açık olan Facebook videolarını indirebilirsiniz. Eğer ilk site çalışmıyor ise tıklayarak alternatif bir video indirme sitesini kullanabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Eğer indirmek istediğiniz facebook videosu bir grupta paylaşılmışsa ve o grup kapalı veya gizli ise bu tarz özel videoları indirebilmek için tıklayarak siteye girmeniz gerekiyor. Ardından videonun sayfası açıkken "sayfa kaynağını görüntüle" seçeneği veya CTRL + U kısayolu ile sayfa kaynağını açın ve karşınıza gelen bütün kodları CTRL + A komutu ile seçin ve kopyalayın. Ardından girmiş olduğunuz sitedeki kod yapıştırma kısmına kopyaladığınız kodları yapıştırın. Daha sonra Facebook'tan videoyu indir seçeneği yani alt kısımda yer alan Download seçeneği ile videoyu indirmeye başlayabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Videoları hangi kalitede indirdiği konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat bu yöntemle gizli olan bütün videoları yani özel gruplarda veya kapalı sayfalarda paylaşılan bütün Facebook videolarını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir aracı site kullanmadan Facebook videolarını cihazınıza indirmek istiyorsanız bunun için tarayıcı da yer alan adres çubuğundaki www kısmını silerek m yazarsanız örneğin yerine m.facebook.com bu sayede mobil siteye bilgisayar üzerinden giriş yapabilir ve video oynarken video üzerine fare ile sağ tıklayarak "videoyu kaydet" seçeneğini kullanarak izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt