S40 ve javayi iyi bilen gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Gereksiz tartışmalara girmeyiniz, varsa yardımcı olacağınız birşey bilginizi aktarın ancak üslubunuzu bozarak tartışmayın.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kardeş tamam o zaman sen peperonity sitesi aç, adını sen koy, şifreyi ortak olduğun kişilere ver. ama peperonity'yi çözmek zor olabilir. yani ilk açtığında çok karışık gelebilir. ama en güzel wap sitesidir.

siteyi kapatmazlar degil mi?

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hayır bak bu benim :

- - - Eklendi - - -

biraz zahmetliydi bende bıraktım ama ortak olursak yeniden başlayabiliriz

:tşk: ama wen.ru da açıcağım. peperonity de site adi cok uzun ve ftp yok.

Skymich

Skymich

Üye
wen.ru daha iyi olur. lavara arkadaşımıza danışabilirsin. onunda wen.ru sitesi var sana yardımcı olabilir. bende siten için oyun tğrkçeleştiririm.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bence android uygulamaların ve oyunların apk dosyalarınıda çevirsin arkadaş çünkü yakında java tamamen biterse sitesini boşa açmış olacak

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bence android uygulamaların ve oyunların apk dosyalarınıda çevirsin arkadaş çünkü yakında java tamamen biterse sitesini boşa açmış olacak

android biter, ios biter ama java bitmez (çünkü internet uygulamalari ve android sistemini java içeriyor).

Skymich

Skymich

Üye
Evet. Ama arkadaş telefonlar için java biter demek istiyor. Web uygulamar için hala java kullanılıyor

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
aynen ısanın dediği gibi

Skymich

Skymich

Üye
Ama sen bence site aç. Adını java felan koymada yeni işletim sistemlerı çıkabilir.

Skymich

Skymich

Üye
Sitenin reklamıda benden olsun. En çok ziyaret edılen türk wap sıtelerınde reklam verırım

Üst Alt