S40 ve javayi iyi bilen gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
S40 ve javayi iyi bilen gelsin
Merhaba arkadaslar, benim bir sorum var. Ben süper s40 oyunlari biliyorum. Herseyleri süper (bazilari cince ama cok iyi, onlari türkce yapiyorum). Ama ben bu oyunlari internette paylasmak istiyorum. Bir kac arkadasla bir market açip yüklemek istiyorum o oyunları. Yani java market yapmak istiyorum. Yardim ede bilirmisiniz?

- - - Eklendi - - -

Cevap yokmu? :(

- - - Eklendi - - -

Hala cevap yok :(

Skymich

Skymich

Üye
Ovi Mağaza. Getjar gibimi, yoksa kendi sitenmi

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ovi Mağaza. Getjar gibimi, yoksa kendi sitenmi

ovi magaza, getjar gibi. Mesela şöyle: Ben, sen ve 4-5 tane maxicep üyesi bir magaza açsin. Kimi güzel oyunlar bulsun, kimi magazayi düzeltsin, kimi oyunlari türkçeleştirsin. Ben ea ve gameloft hariç tüm oyunlari türkcelestire ve güzel oyunlar bula bilirim.

- - - Eklendi - - -

Buldugum oyunlarin çoğu 240x320, 320x240 ve 176x208 (nokia 6600 ve n70).

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Cevap yokmu :( ??? Ben hem hd, hem 3d 240x320 ve 320x240 oyunlar biliyorum (medal of honor, dogz 3d, crysis gibi, ama crysis oyunu yalniz c3-00 ve s60v3 te çalışıyor)

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar lütfen yardim edin :(

Skymich

Skymich

Üye
açarız. ama para kazanamzsın. peperonity.com'dan bedava site açabilirsin. örneğin benim sitem : ultimate-game.peperonity.c*m

yani istersen ortak oluruz ama ben çalışıyorum 2-3 günde bir oyun yükleyebilirim [türkçe oyunları]

Baskentliia

Baskentliia

Üye
site açman gerek

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Site açmam gerektigini biliyorum. Ve amacim para kazanmak degil. Tek istedigim s40 kullananlar da sevinsin :) .

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
markete ne gerek var maxicep varya market gibi forum :cigara:

Skymich

Skymich

Üye
kardeş tamam o zaman sen peperonity sitesi aç, adını sen koy, şifreyi ortak olduğun kişilere ver. ama peperonity'yi çözmek zor olabilir. yani ilk açtığında çok karışık gelebilir. ama en güzel wap sitesidir.

Skymich

Skymich

Üye
senın tel s40 olmayınca tabı gereksız konu dersın baskaları ıcın gereklı bır konu !

Benım dusuncem bn C3 kullanıorm Gerekli buluyorum

java telefonlar için en iyi ekran 320x240. hem ekranı geniş, hemde klavyeli. posta - facebook , MSN ve twitter gibi uygulamar orjinalinde bulunuyor benim telefonda C3 çok memnunum.

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
java telefonlar için en iyi ekran 320x240. hem ekranı geniş, hemde klavyeli. posta - facebook , MSN ve twitter gibi uygulamar orjinalinde bulunuyor benim telefonda C3 çok memnunum.

ama her oyun 320x240 ekranına çıkmıyor

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
sana göre hepsi kötü zaten

Skymich

Skymich

Üye
evet gameloft ve ea hariç çoğu kötü sanamı sorcam neyi sevip sevmeyeceğimi

Skymich

Skymich

Üye
ne alakası var ? konuyu oyun yapmaya çevirdin. yakında java telefonmu kalacak sanki

Skymich

Skymich

Üye
ne diyon sen? benim oyun studyommu var sanki? olsa yaparım ben zaten oyun yapımcılarını anlamıyom çoğu kalitesiz oyun yapıyor. o zaman hiç yapmasınlar

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
sen söyledinya şimdi bidaha yapmazlar.

Skymich

Skymich

Üye
evet. zaten bütün oyun yapımcıları bana göre hareket ediyo. gameloft oyun yapacaktıda ben söyledim yapmayın diye ondan oyun çıakrtmıyor

Üst Alt